Streamy z Pucharu Białorusi za darmo online, m.in. BATE vs Sławija Mozyrz – 29 kwietnia [środa]

W środę 29 września poznamy finalistów Pucharu Białorusi. Pierwsze spotkanie, jakie będzie miało miejsce w tym dniu będzie to rywalizacja pomiędzy zespołami Szachciora Soligorsk vs Dynamo Brześć. Początek tej rywalizacji zaplanowano na godz. 17:00.

Półfinał Pucharu Białorusi – rewanże. Darmowe streamy online

Półfinał Pucharu Białorusi – rewanże. Darmowe streamy online

Drugie spotkanie to będzie rywalizacja pomiędzy BATE z Sławija Mozyrz. Pomimo, że gospodarze tego spotkania pregrali pierwzy pojedynek to jednak mają możliwości na wygraną i spokojny awans do kolejnej rundy.

Szachcior Soligorsk – Dynamo Brześć

Nie da się ukryć, że po pierwszym pojedynku półfinałowym nieco lepsze nastroje są na pewno w ekipie gości tego spotkania, ponieważ wygrali oni pojedynek 2-0. W tamtym meczu piłkarze Szachciora nie prezentowali się w żadnym wypadku zbyt dobrze. Fakt, że oddali zaledwie dwa celne strzały jest tego najlepszym dowodem.

Nadmienić trzeba natomiast inny aspekt. Drużyna Soligorska posiada spory potencjał oraz możliwości. Jednak nie można zapominać, że w tym sezonie radzi sobie ten zespół poniżej swojego poziomu.

Nadmienić natomiast trzeba fakt, że w miniony weekend obie drużyny spotkały się ze sobą w meczu ligowym. Wówczas drużyna Soligorska zdobyła komplet punktów wygrywając 2-0.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

BATE – Sławija Mozyrz

BATE nie da się ukryć, że ma spore możliwi na wygranie, nie tylko tego pojedynku. Jednak i całych rozgrywek. Bowiem doświadczenie, czy potencjał ku tem mają. Jednak należy mieć na uwadze, że chcąc liczyć na awans do finału to muszą nadrobić stary z pierwszego meczu. Wówczas lepszą ekipą okazała się drużyna Sławiji, która wygrała 1-0.

Jednak widać, że ekipa BATE gra obecnie lepiej niż miało to miejsce jeszcze kilka tygodni temu. Regularne punktują i to będą chcieli potwierdzić w tym meczu. Tym bardziej, że w weekend pokonali Hardzieję. Natomiast goście od trzech meczy są bez zwycięstwa.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Szachcior Soligorsk – Dynamo BrześćPuchar Białorusi17:00Oglądaj online
BATE – Sławija MozyrzPuchar Białorusi19:00Oglądaj online
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button