Streamy meczy online. Meczyki PL, m.in Słuck vs Biełszyna – 26 kwietnia [niedziela]

Na niedzielę 26 kwietnia zaplanowano ostatnie spotkania w lidze białoruskiej. Pierwsze starcie, jakie będzie miało zostanie rozegrane o godz. 13:00, w którym to pojedynku o kolejne punkty ligowe powalczą drużyny Słucka z Biełszyną.

Mecze w internecie za żywo za darmo

Mecze w internecie za żywo za darmo

Drugi niedzielny pojedynek będzie to pojedynek pomiędzy Żodzino z Ruchem Brześć. Patrząc natomiast na rezultaty osiągane przez te drużyny to śmiało można powiedzie, że zbyt dużo bramek nie powinno paść w tej rywalizacji.

Słuck – Biełszyna

Nie da się ukryć, że gospodarze od początku sezonu zaskakują swoją dobrą dyspozycją. Obecnie ten zespół ma na swoim koncie dziesięć punktów co daje im pozycje w czołowych miejscach ligowej tabeli. Podczas ostatnich pojedynków wygrywali swoje mecze chociażby z Isłaczem, czy Szachciorem.

Przyjezdn natomiast z dorobkiem zaledwie dwóch punktów zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Trzeba przyznać, że ta drużyna spisuje się najsłabiej z wszystkich zespołów w całej lidze. Poza tym w ostatnich meczach nie mieli zbyt trudnych rywali, ponieważ mierzyli się z zespołami Smalawiczy oraz Nioman Grodno to i tak nie wygrali swoich pojedynków.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Żodzino – Ruch Brześć

Owszem Żodzino jest mocniejszym zespołem od swoich rywali. Prezentują większy potencjał oraz możliwości. Obecnie gospodarze zajmują trzecie miejsce w ligowej tabeli majac dziesięć oczek na swoim koncie.

Dla porównania ekipa Ruchu jest to beniaminek. Do tej pory ta drużyna wywalczyła siedem punktów. Po serii pojedynków bez zwycięstwa przed tygodniem udało im się zdobyć trzy punkty, gdzie to pokonali FC Mińsk.

Jednak trzeba zaznaczyć, że obie te drużyny prezentują się niezwykle słabo w ofensywie. Zarówno drużyna Żodzino, ale i Ruch Brzeześć mają ogromne problemy ze strzeleniem bramki.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Słuck – BiełszynaWyszejszaja Liha13:00Oglądaj online
Hardzieja – BATEWyszejszaja Liha15:00Oglądaj online
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button