Jakie transmisje za darmo w internecie obejrzeć 20 lutego (czwartek)? To oczywiste – coś z 1/16 finału Ligi Europy! Meczów jest bardzo wiele – wszystko to już tylko wasz wybór!

1/16 finału Ligi Europy. Transmisje za darmo w internecie - 20 lutego (czwartek)
1/16 finału Ligi Europy. Transmisje za darmo w internecie – 20 lutego (czwartek)

Darmowe mecze w internecie. Co obejrzeć 20 lutego?

O ile w fazie grupowej Ligi Europy mamy jeszcze zespoły, które nie brzmią dla kibiców wyjątkowo atrakcyjnie, w 1/16 finału jest zgoła inaczej. Na tym etapie nikt nie znalazł się przypadkowo, a dodatkowo do rozgrywek dołączyły jedenastki z Ligi Mistrzów.

Kibice w 1/16 finału Ligi Europy obejrzą mecze zarówno o godzinie 18.55, jak i 21.00. To daje duże pole do popisu, ponieważ nikt nie jest skazywany jedynie na jedno spotkanie. Które starcia zapowiadają się najciekawiej?

Na godzinę 18.55 po prostu musieliśmy wybrać pojedynek Getafe – Ajax oraz Ludogorets – Inter. W tym drugim liczymy na dobry występ Jakuba Świerczoka, a w tym pierwszym zobaczymy rewelację ubiegłego sezonu z rewelację tego sezonu w LaLiga.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Liga Europy streamy bez opłat

Być może przed godziną 19 ktoś pokusi się jeszcze o obejrzenie meczu Club Brugge – Man Utd. W tym spotkaniu też emocji zabraknąć nie powinno, bo każdy ma ambicję grać dalej, chociaż to Czerwone Diabły traktowane są jako faworyt.

Jeżeli ktoś woli wieczorne mecze, albo po tych wcześniejszych będzie miał ochotę na kolejną porcję futbolu, może sprawdzić – między innymi – starcie Bayeru z Porto czy Wolves z Espanyolem. Jakby tego było mało, mamy jeszcze Rangers – Braga!

Europa League meczyki. Plan transmisji na czwartek

Faza pucharowa Ligi Europy online do obejrzenia jest zupełnie za darmo i to w możliwie najwyższej jakości obrazu. Wszystkie dostępne streamy sprawdzicie w tabelce znajdującej się poniżej – na obejrzenie jakiego meczu się zdecydujecie?

Przypominamy, że w 1/16 finału o awansie decyduje mecz i rewanż. W dniu 20 lutego rozegraną zostaną pierwsze spotkania.

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Club Brugge - Man Utd Liga Europy 18.55 OGLĄDAJ!
Getafe - Ajax Liga Europy 18.55 OGLĄDAJ!
Ludogorets - Inter Liga Europy 18.55 OGLĄDAJ!
Bayer - Porto Liga Europy 21.00 OGLĄDAJ!
Rangers - Braga Liga Europy 21.00 OGLĄDAJ!
Wolves - Espanyol Liga Europy 21.00 OGLĄDAJ!
Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl