Po przerwie również wróciliśmy z pojedynkami ligowymi w lidze czeskiej. Śmiało można powiedzieć, że najciekawsze spotkanie w tej serii meczy będzie miało miejsce w Pradze, a tam miejscowa Slavia zmierzy się z ekipą Pilzno. Początek tego meczu przewidziano na godzinę 19:00.

O godzinie 15:00 dojdzie natomiast do ciekawego pojedynku w lidze białoruskiej, a tam o ligowe punkty powalczą ze sobą drużyny FK Witebsk z BATE Borisov.

Slavia Praga – Pilzno

Jest to pojedynek dwóch ekip które walczą o Mistrzostwo Czech. Nie da się ukryć, że gospodarze są na dobrej drodze, aby osiągnąć ten sukces. Obecnie zajmują pierwsze miejsce z dorobkiem sześćdziesięciu siedmiu „oczek”. Daje im przewagę ośmiu punktów nad drugim zespołem, a na tej pozycji sklasyfikowana jest drużyna Vikorii Pilzno.

Po tym, jak doszło do wznowienia rozgrywek obie ekipy wygrały swoje mecze. Piłkarze Slavii pokonali Jablonec i Przybram. Natomiast drużyna Pilzna najpierw ograła bez najmniejszych problemów Pilzno, zaś kilka dni temu pewnie ograła Ostravę.

Starcia bezpośrednie można powiedzieć, że wyraźnie przemawiają za ekipą z Pragi. Slavia wygrała cztery z pięciu pojedynków z Viktorią i tylko raz przegrała.

BetFan kod bonusowy na start

FK Witebsk – BATE

Śmiało można powiedzieć, że faworytami tego starcia niewątpliwie są goście. BATE po dosyć przeciętnym początku sezonu w swoim wykonaniu idzie, jak burza. Piłkarze tego zespołu wgrywają mecz za meczem i są już liderami ligi mając trzy punkty przewagi nad drugim zespołem. Jednak mogą ją jeszcze powiększyć, ponieważ drużyna Zhodino rozegrała już swoje ligowe.

Ciężko natomiast uwierzyć, żeby zespół Witebska postawił trudne warunki rywalom podczas tego starcia. Bowiem ten zespół sklasyfikowany jest na jedenaste pozycji z dorobkiem zaledwie czternastu oczek; Warto jest odnotować, że ta ekipa nie wygrała żadnego meczu w pięciu ostatnich meczach.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
FK Witebsk – BATEWyszejszaja Liha15:00Oglądaj online
Slavia Praga – PilznoCzechy 1 Liga19:00Oglądaj online
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button