Darmowe streamy meczy w internecie. Meczyki za darmo online, m.in. Hardzieja vs BATE – 25 kwietnia [sobota]

W sobotę 25 kwietnia zostaną rozegrane kolejne spotkania w ramach szóstej kolejki ligi białoruskiej. Pierwszy mecz, jaki będzie miał miejsce w tym dniu będzie to rywalizacja pomiędzy zespołami Sławiaj Mozyrz z FC Mińsk. Pierwszy gwizdek tego starcia zaplanowano a godz. 14:00.

Meczosy online w internecie. Meczyki bez opłat.

Meczosy online w internecie. Meczyki bez opłat.

Można powiedzieć, że jedno z ciekawszych spotkań, jakie zostanie rozegrane w sobotę będzie to rywalizacja pomiędzy zespołami Hardzieja z BATE.

Sławija Mozyrz – FC Mińsk

Śmiało można powiedzieć, że jest to pojedynek pomiędzy zespołami, które w ostatnich tyodniach zawodzą. Zarówo ekipa Sławija Mozyrz, ale i FC Mińsk ma spore problemy ze zdobyciem kompletu punktów.

Piłkarze ekipy gospodarzy nie wygrali żadnego z dwóch ostatnich pojedynków, w których to zremisowali najpierw z Ruchem Brześć, zaś przed tygodniem musieli uznać wyższość zespołu Isłacz Mińsk.

Śmiało można powiedzieć, że znacznie gorsze nastroje są w zespole gości. Ekipa FC Mińsk po udanym początku dla siebie sezonu w ostatnich meczach już tak dobrze sobie nie radzi. Bowiem na trzy starcia wszystkie przegrywali do tej pory. Kolejno musieli uznać wyższość ekipy Eniergietka, BATE oraz Ruchu Brześć.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Hardzieja – BATE

Obie te drużyny po dosyć przeciętnym początku sezonu dla siebie w ostatnich meczach prezentowały się całkiem obiecująco. Gospodarze kolejno pokonywali Bełszynę, Dynamo Mińsk oraz Eniergietyiem. Jednak trzeba zaznaczyć, że w każdym z tych starć strzelali po jednej bramce.

BATE natomiast po dwóch porażkach na początku zmagań w ostatnich starciach regularnie punktowali. Udawało im się pokonać kolejno Ruch Brześć, FC Mińsk oraz zremisowali przed tygodniem z Żodzino. Więc widać, że ta drużyna zaczyna grać coraz lepiej.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Sławija Mozyrz – FC MińskWyszejszaja Liha14:00Oglądaj online
Hardzieja – BATEWyszejszaja Liha16:00Oglądaj online
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button