Punkty stacjonarne STS Katowice

STS (Star-Typ Sport) to polski bukmacher, który od 1997 świadczy swoje usługi w Polsce, a od pewnego czasu również poza jej granicami (między innymi w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Norwegii). W naszym kraju swoje działanie prowadzi zarówno Internetowo, jak i stacjonarnie, na oba te rodzaje działalności posiadając stosowną licencję ze strony Ministerstwa Finansów, prawnie wymaganą od 2017 roku (wtedy to nowelizacji doczekała się Ustawa Hazardowa). Firma posiada przeszło 440 punktów stacjonarnych rozsianych po całej Polsce. Pośród nich znajduje się kilka lokali w Katowicach. Z jaką ofertą firma wychodzi właśnie do mieszkańców tego miasta?

Punkty stacjonarne STS Katowice
Punkty stacjonarne STS Katowice

STS w Katowicach – przegląd oferty

W chwili obecnej oferta STS Katowice zawiera w sobie większość popularnych dyscyplin sportowych w Polsce, w tym:

  • piłkę nożną – absolutny filar w ofercie każdego bukmachera, tutaj pokrywany w niemal 100%, przynajmniej jeżeli chodzi o spotkania polskiej Ekstraklasy, Ligi Mistrzów i innych ważnych turniejów. STS w Katowicach śledzi także wiele lig krajowych z całego świata, w tym niemiecką czy hiszpańską;
  • esporty – coraz popularniejsze na całym świecie esporty STS wprowadziło jako jedno z pierwszych, a dziś stanowią one jeden z podstawowych elementów jego oferty;
  • piłkę ręczną;
  • siatkówkę;
  • koszykówkę – w szczególności najbardziej rozpoznawalne na całym świecie amerykańskie NBA. 

Choć wymieniliśmy zaledwie kilka dyscyplin, tych jest 18 (oraz kilka pojawiających się sezonowo), a oferta firmy jest na bieżąco dopasowywana do panujących trendów. Odbija się to w ofertach specjalnych, licznie pojawiających się właśnie w katowickich punktach stacjonarnych.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Niestety, w punktach nie znajdziemy – między innymi – STS Betgames, czyli legalnych kart!

Bonusy za regularną grę w STS Katowice

STS Katowice w kwestii bonusów działa podobnie do reszty punktów naziemnych popularnego bukmachera. Promuje więc stałą grę w punktach i są możliwe do wykorzystania każdego kolejnego miesiąca.

Osoby zostawiające w punktach 30 złotych dziennie (lub więcej) mogą pozyskać bonus w wysokości 10% stawek przegranych kupomnów w trzech krokach: po 10., 20. i 25. wizycie (z wydanymi 30 złotymi). W sumie bonus może wynieść nawet 150 złotych.

Typerzy, który regularnie grają za minimum 5 złotych w ciągu dnia, po 10 wizyt w punkcie w miesiącu otrzymają 10 złotych. Mogą też wybrać model 20 wizyt, otrzymując za nie dokładnie 20 złotych.

Każdy z tych bonusów wymaga posiadania karty STS, możliwej do wyrobienia na miejscu (pomoże w tym pracownik któregokolwiek punktu w Katowicach). Same zakłady muszą opiewać na 30 / 5 złotych, jednak jest to suma dzienna – można ją rozłożyć na kilka różnych zakładów, w dowolny sposób. Środki trafiają na wyżej wspomnianą kartę i muszą być wykorzystane na 30 dni po ich otrzymaniu – wydawane z nich środki nie wchodzą w poczet bonusu tego typu realizowanego w przyszłym miesiącu. Aby brać w nim udział, będziemy musieli obstawiać za własne środki.

BONUS BEZ DEPOZYTU 2020! 29 PLN bez wpłaty dla każdego, kto założy konto na www.STS.pl z kodem promocyjnym BETONLINE

STS punkty naziemne Katowice
STS punkty naziemne Katowice

Gdzie znajdziemy punkty STS w Katowicach? Godziny otwarcia

Na chwilę obecną w Katowicach znajduje się sześć różnych punktów stacjonarnych i warto wiedzieć, że wszystkie nieco różnią się od siebie. Co prawda oferta podstawowa zakładów przedmeczowych w każdym jest identyczna, różnice są widoczne. My przedstawimy kilka wybranych punktów rodem z Katowic.

  • 40-003 Rynek 7

Godziny otwarcia: 9:00 – 23:35 (poniedziałki), 9:00 – 23:45 (reszta tygodnia).

Jedyny lokal premium (o podwyższonym standardzie) w Katowicach, działający bardzo długo i zlokalizowany w samym centrum miasta. Oferuje dostęp do telewizorów i w pełni klimatyzowane pomieszczenia.

  • 40-730 Panewnicka 36

Godziny otwarcia: 9:00 – 22:45 (codziennie).

Największy lokal w Katowicach, z pełną ofertą również jeżeli chodzi o sporty wirtualne (także te z plusem), telewizorami na miejscu, klimatyzacją oraz terminalami samoobsługowymi, sprowadzającymi kontakt z pracownikami do minimum.

  • 40-875 Tysiąclecia 31

Godziny otwarcia: 9:00 – 19:00 (w poniedziałki), 9:00 – 20:30 (w pozostałe dni tygodnia).

Punkt klimatyzowany, z telewizorami oraz ofertą na sporty wirtualne („normalne” i z plusem).


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button