Zakłady bukmacherskie na żywo – czym są i na czym polegają?

Właściwie to jeszcze nigdy w swoim życiu nie obstawiałeś live? Do tej pory typowałeś bowiem tylko i wyłącznie zakłady przedmeczowe? Zastanawiasz się zatem, jak to jest? Czym charakteryzują się zakłady na żywo? Gdzie je obstawiać? Jak należy to robić? Czego zaś unikać w czasie typowania w trybie live? Oto kompleksowa analiza tego zagadnienia.

Gdzie oferta na zakłady live jest mocno rozbudowana?

Na samym starcie warto zdecydować się na odpowiednie podmioty hazardowe, w których będziesz obstawiać zakłady na żywo. Opcji jest sporo. Szczególnie dużym zainteresowaniem (nie tylko w październiku 2022 roku) cieszy się zaś podmiot hazardowy ETOTO. Na pewno warto zauważyć, że ta firma bukmacherska jest w 100% legalna. Potwierdzają to m.in. komunikaty na stronie ETOTO. Z nich wynika, że ten podmiot hazardowy posiada licencję, aby oferować zakłady sportowe na rynku w Polsce. Obecnie ETOTO działa jedynie online. W razie czego możesz również obstawiać z poziomu własnego telefonu komórkowego itp. W tym celu trzeba natomiast wcześniej pobrać, a potem zainstalować aplikację mobilną. W ten sposób można obstawiać właśnie m.in. zakłady bukmacherskie live. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na ETOTO? Oferta na zakłady na żywo jest tutaj szczególnie dobra. Możesz bowiem liczyć m.in. na rozmaite dyscypliny. To jednak nie wszystko. Dodatkowo są oferowane różne zakłady. Nie tylko podstawowe, ale tak samo dodatkowe. Co ważne, ETOTO gwarantuje wysokie notowania. A to istotna sprawa, na którą trzeba zwrócić uwagę w czasie wyboru nowego podmiotu hazardowego.

Jak efektywnie typować zakłady na żywo?

Musisz ustalić pewne rzeczy. M.in. dotyczą one czasu na jedną sesję. Nie przeciągaj zbyt mocno struny na tej płaszczyźnie. Pamiętaj bowiem o tym, że efektywność obstawiania zakładów bukmacherskich zależy m.in. od właściwego poziomu koncentracji. Potem wybierz z oferty jeden mecz, który weźmiesz szczególnie pod lupę. Dobrze byłoby się do niego właściwie przygotować pod kątem merytorycznym. Pamiętaj, że zakłady na żywo są bardzo specyficzne. Tutaj niekiedy nie ma zbyt wiele czasu na podejmowanie finalnych decyzji. Niektóre kursy zmieniają się bardzo szybko. Inne są zaś wycofywane z oferty. Trzeba być zatem przygotowanym, by w razie czego szybko podejmować decyzje. Należy wiedzieć, jak zachowywać się na wypadek wystąpienia rozmaitych scenariuszy. Dobrze byłoby zatem wcześniej prześledzić sobie to, jak zmieniają się np. kursy w poszczególnych spotkaniach. W zależności od prowadzenia gospodarzy, rzutu karnego, czerwonej kartki dla jednej z drużyn itp. Potem (już w czasie właściwego typowania) będziesz bowiem wiedział, czego się spodziewać. A to ma znaczenie w kontekście uzyskiwanych wyników.

Zakłady live: czego nie robić?

Jak już wiesz, nie można obstawiać zbyt długo zakładów na żywo. Coraz większe zmęczenie nie pomaga w podejmowaniu dobrych decyzji. Nie możesz też grać np. pod wpływem alkoholu. Jeśli przegrasz, to przyjmij to z pokorą. Nie możesz od razu odgrywać się, bo w emocjach zazwyczaj traci się jeszcze więcej pieniędzy.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button