Liga Białoruska. Meczyki online w internecie, m.in. Isłacz Mińsk vs FK Smalawiczy – 29 marca [niedziela]

Na niedzielę 29 marca zaplanowano dokończenie zmagań drugiej kolejki białoruskiej Wyszejszaja Liha w piłce nożnej. Pierwsze spotkanie, jakie zostanie rozegrane dzisiaj będzie to rywalizacja pomiędzy ekipami Isłacz Mińs z FK Smalawiczy.

Darmowe streamy za darmo w internecie

Darmowe streamy za darmo w internecie

Natomiast na godzinę 16:00 rozpocznie się rywalizacja, w której to ligowe punkty powalczą drużyny Nioman Grodno z FK Witebsk.

Isłacz Mińsk – FK Smalawiczy

Po pierwszej serii spotkań lepszy bilans punktowy maja gospodarze tego pojedynku, którzy to na własnym obiekcie pokonali Nioman Grodno 1-0. Jednak na pewno nie był to na pewno najlepszy pojedynek w wykonaniu piłkarzy z stolicy Białorusi, ponieważ grali chociażby w przewadze jednego zawodnika, a bramkę na wagę trzech punktów zdobyli w ostatnich minutach pojedynku.

Jednak można śmiało powiedzieć, że sporą niespodziankę sprawiła drużyna FK Smalawiczy, która w pojedynku z zespołem Dynama Brześć nie była w żadnym wypadku faworytem, a udało im się zdobyć jeden punkt. Bowiem ich rywalizacja zakończyła się remisem 1-1.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Nioman Grodno – FK Witebsk

Nie da się ukryć, że w nieco lepszych humorach, którzy przed tygodniem okazali się lepsi na wyjeździe od Haradzieja wygrywając skromnie 1-0. Jednak warto jest również podkreślić, że grali w przewadze jednego zawodnika przed większość pojedynku.

Nioman Grodno natomiast zanotował porażkę. Ta drużyna musiała uznać wyższosć zespołu Isłaczu Mińsk. Komplet punktów w tamtym meczu zdobyła druyna z stolicy Białorusii wygrywając 1-0. Jednak trzeba zaznaczyć, ze gospodarze tego meczu tamten mecz kończyli w „dziesiątkę”.

Jednak można być pewnym, że bramek podczas dzisiejszego pojedynku nie zabraknie. Bowiem w każdym z ostatnich pięciu pojedynków bramki z udziałem tych zespołów padały regularnie. W ostatnim meczu padło łącznie pięć bramek.

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
Isłacz Mińsk – FK SmalawiczyWyszejszaja Liha15:00Oglądaj online
Nioman Grodno – FK WitebskWyszejszaja Liha16:00Oglądaj online

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button