Punchdown 3 – Daniel Magical vs Bonus BGC. Gdzie transmisja, stream online?

W listopadzie odbędzie się gala Punchdown 3 – jedyny w Polsce turniej w policzkowaniu. Walka wieczoru to starcie Daniel Magical vs Bonus BGC. Gdzie transmisja z tego wydarzenia? Jak znaleźć działający, dobry stream online?

Punchdown 3 - Daniel Magical vs Bonus BGC. Gdzie transmisja, stream online?
Punchdown 3 – Daniel Magical vs Bonus BGC. Gdzie transmisja, stream online?

Gala Betclic Punchdown 3 – walki w policzkowaniu

Podczas Betclic Punchdown 3 kibice będą mieli okazję obejrzeć pojedynki w policzkowaniu. W przeciwieństwie do gali na gołe pięści w Genesis, tutaj każdy z zawodników będzie mógł otwartą dłonią zadać rywalowi maksymalnie trzy uderzenia. Najpierw trafia jeden, potem drugi, a potem ma miejsce kolejna runda. Zwycięzca jest ogłaszany przez sędziego bądź wygrywa ten, kto znokautuje oponenta.

Mimo że będzie to już trzecia edycja imprezy Punchdown, śmiało można napisać, iż zapowiada się ona najciekawiej, a jednocześnie wzbudza największe zainteresowanie. Wszystko dzięki temu, że w evencie weźmie udział sam mistrz Rosji Vasilii Kamotskii, natomiast w specjalnym pojedynku wieczoru Daniel Magical zmierzy się z Bonusem BGC.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Nagrodą główną dla zwycięzcy jest 30.000 złotych. Turniej Punchdown 3 to 15 zawodników oraz wspomniany już Rosjanin. Rywalizacja będzie odbywać w formie „drabinki”, czyli zwycięzca walczy dalej, a przegrany odpada.

Gdzie obejrzeć Punchdown 3? Transmisja w internecie

Transmisja Punchdown 3 jest coraz częściej poszukiwana przez internautów, co pokazuje, że gala może liczyć na naprawdę sporą widownię. Niestety, aktualna sytuacja nie pozwala na to uczestnictwo publiczności w tym wydarzeniu, dlatego wszystko odbywać się będzie przede wszystkim wirtualnie.

Najważniejsze informacje o gali Punchdown 3 🥊

  • Start 07.11.2020
  • Początek o godzinie 20.00
  • Turniej o 30.000 PLN
  • Transmisja w systemie PPV
  • Specjalna walka wieczoru: Daniel Magical vs Bonus BGC

Jeżeli interesuje nas oglądanie Punchdown 3 w internecie, musimy liczyć się z tym, iż będzie nas to nieco kosztować. Na szczęście, koszt nie należy do najwyższych i jest to tylko niecałe 20 złotych za najbardziej podstawową wersję streamu. Istnieje również sposób, by obejrzeć Punchdown 3 za darmo, a to wszystko za sprawą Betclic.

Niestety, nie ma możliwości, by wykupić Punchdown 3 PPV u operatora telewizyjnego. Event raczej należy do tych niszowych i traktowanych niezbyt poważnie (podobnie jak FAME MMA i tym podobne).

Jak założyć konto w Betclic na Punchdown 3?

Oficjalnym sponsorem gali Punchdown 3 jest legalny bukmacher Betclic. Każdy może założyć u niego konto i obstawiać sporty walki! Jakby tego było mało, na dobry początek jest do odebrania ponad 500 złotych bonusu, a do wystarczy wpisać kod promocyjny „KOD550„!

Dla każdego nowego klienta bukmacher Betclic przygotował ogromny wybór zakładów, darmowe transmisje online i mnóstwo promocji z premiami.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button