Genesis KSW online. Walki na gołe pięści – kiedy, gdzie stream, jak oglądać?

Stream Genesis KSW online. Już 23 października o godzinie 20 dojdzie do wyjątkowego wydarzenia. Mowa o gali Genesis KSW, czyli pierwszej w Polsce imprezy, podczas której odbywać się będą walki na gołe pięści. Gdzie będzie można obejrzeć ten event?

Genesis KSW online. Walki na gołe pięści - kiedy, gdzie stream, jak oglądać?
Genesis KSW online. Walki na gołe pięści – kiedy, gdzie stream, jak oglądać?

Marcin Różalski w pierwszej edycji Genesis KSW

To będzie wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, a więc nie mogło zabraknąć tego, którego do takich można zaliczyć – Marcina Różalskiego. Popularny „Różal” 23 października zmierzy się z Josem Barnettem, legendą UFC. Obaj panowie najlepsze lata mają za sobą, ale – jak sami przyznają – nadal chcą się bić i nie zamierzają spocząć na laurach, dopóki będą mieli siłę podnieść pięści.

Genesis KSW online transmisja – KLIKNIJ!

Oto oficjalna zapowiedź walki wieczoru Genesis KSW. Zobaczcie wideo już teraz i poznajcie bliżej obu wojowników:

Łącznie podczas gali Genesis KSW zobaczymy sześć pojedynków. Ten najpopularniejszy z nich już opisaliśmy, ale na tym jeszcze nie koniec. Co ciekawe, powalczą także panie, a dokładniej Aleksandra Rola oraz Monika Porażyńska.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Transmisja Genesis KSW w internecie – czy będzie można obejrzeć tę galę za darmo?

Pewne jest to, że Genesis KSW w internecie będzie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem kibiców. Prawdopodobnie samo wydarzenie chętnie obejrzą nawet ci, którzy na co dzień niewiele interesują się sportami walki. Niestety, dla fanów nie mamy dobrych wiadomości – Genesis KSW za darmo nie zostanie pokazane, co oznacza, że wydarzenie będzie można obejrzeć jedynie odpłatnie, czyli w systemie PPV.

Taryfy ulgowej nie przewidziano, czyli za Genesis KSW w systemie PPV trzeba będzie zapłacić dokładnie 40 złotych, a więc tyle samo, co w przypadku większości Konfrontacji Sztuk Walki. Dopiero za jakiś czas przekonamy się, czy było to dobre posuniecie ze strony organizatorów. Tym bardziej, iż nie tak dawno miało miejsce październikowe KSW 55.

Genesis KSW transmisja w TV. Polsat pokaże transmisję?

Transmisja TV Genesis KSW byłaby hitem, szczególnie w sytuacji, gdyby pokazywana była w otwartym kanale jak Polsat. Tym razem tak się nie stanie, a więc zainteresowanym galą nie pozostaje nic innego jak wykupienie dostępu do oficjalnego streamu lub specjalnego odpłatnego kanału w dekoderach niektórych operatorów telewizyjnych.

Przypominamy, że wiele wydarzeń sportowych można oglądać bez opłat na stronie www.STS.pl, a to wszystko podczas obstawiania online! W przypadku usługi STS TV wystarcza wybranie meczu i uruchomienie odtwarzacza. Wszystko przedstawiono na poradniku poniżej:

Uwaga! Przy rejestracji na stronie www.STS.pl można otrzymać aż 29 PLN bez wpłaty z kodem promocyjnymBETONLINE„. Do zdobycia jest również nawet 1200 PLN przy wpłacie numer jeden i 20 PLN jako bezpieczny kupon w kartach STS Betgames.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button