BetClic TV – legalny sposób na darmowe mecze online!

Legalny sposób na darmowe mecze online? Jak najbardziej jest to możliwe! Zobacz, na czym polega usługa BetClic TV, dzięki której masz na wyciągnięcie ręki streamy bez opłat!

BetClic TV - legalny sposób na darmowe mecze online!
BetClic TV – legalny sposób na darmowe mecze online!

Mecze za darmo w BetClic

Niektórym wydaje się, że darmowe mecze przez internet to coś, co po prostu nie może być legalne. W przypadku marki BetClic tak jednak właśnie jest, bo mowa tutaj o bukmacherze z licencją, czyli takim, którym działa na polskim rynku zgodnie z prawem.

Aby korzystać z BetClic TV, wystarczy posiadać darmowe konto typerskie. Rejestracja profilu trwa dosłownie kilka chwil i nawet początkującym nie powinna sprawić większych problemów.

BetClic meczyki bez opłat

Czy profil gracza wiąże się z jakimiś opłatami? Nie, a dodatkowo na start do zgarnięcia jest w formie cashbacku nawet 550 PLN. Aktywny kod promocyjny to „KOD550” i można go wpisać w formularzu rejestracyjnym!

Już teraz możesz zobaczyć poradnik VIDEO, który pokazuje jak wygląda oglądanie meczów online:

Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, tenis – do wyboru jest naprawdę wiele dyscyplin w BetClic TV. Każdy powinien tutaj wybrać coś dla siebie!

Mecze za darmo w BetClic:

  1. Logujesz się na swoje konto na www.Betclic.pl
  2. Przechodzisz do zakładki, gdzie obstawia się LIVE
  3. Wybierasz mecz z ikonką streamu
  4. Uruchamiasz transmisję za darmo!

Darmowe konto do oglądania meczów w internecie w Betclic!

Jedno konto – i do obstawiania, i do oglądania meczów przez internet. Jeżeli ktoś chce korzystać z oferty marki Betclic, przede wszystkim musi posiadać darmowe konto typerskie na stronie www.Betclic.pl.

Oglądanie meczów w internecie jest w Betclic legalne, a przy tym bezpieczne. Bardzo wiele osób zaczyna przekonywać się o tym, że tego typu transmisje to nie tylko ciekawe urozmaicenie stron bukmacherskich, ale też możliwość efektywniejszego stawiania kuponów na mecze.

Jakby tego było mało, wszyscy, którzy zdecydują się na rejestrację na www.Betclic.pl mają szansę na odebranie premii na start w wysokości 550 złotych. Jest to największy cashback w Polsce, jaki można znaleźć u legalnej firmy bukmacherskiej.

Kod promocyjny w Betclic brzmi KOD550. Można go wpisać tylko i wyłącznie przy zakładaniu profilu typerskiego, w późniejszym czasie nie ma już takiej możliwości!

Betclic kod promocyjny 2020
Betclic kod promocyjny 2020

Betclic TV na telefonie

Czy można oglądać mecze w telefonie? Tak, ponieważ usługa Betclic TV dostępna jest również w aplikacji mobilnej. Każdy mecz w ofercie bukmachera można oglądać nie tylko na komputerze, ale też na urządzeniu takim jak tablet czy smartfon.

Dzięki mobilnemu Betclic TV gracze dostają szansę na korzystanie ze streamów w każdym miejscu, gdzie jest dostęp do internetu. Nie jest to wcale tak oczywiste, dlatego że wiele stron typu meczyki nie pozwala na uruchamianie materiałów na Androidzie bądź systemie iOS.

Pobranie aplikacji mobilnej od Betclic jest darmowe. Tylko osoby z kontem u tego bukmachera mają prawo do korzystania z transmisji.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button