Legalny sposób na darmowe mecze online? Jak najbardziej jest to możliwe! Zobacz, na czym polega usługa BetClic TV, dzięki której masz na wyciągnięcie ręki streamy bez opłat!

BetClic TV - legalny sposób na darmowe mecze online!
BetClic TV – legalny sposób na darmowe mecze online!

Mecze za darmo w BetClic

Niektórym wydaje się, że darmowe mecze przez internet to coś, co po prostu nie może być legalne. W przypadku marki BetClic tak jednak właśnie jest, bo mowa tutaj o bukmacherze z licencją, czyli takim, którym działa na polskim rynku zgodnie z prawem.

Aby korzystać z BetClic TV, wystarczy posiadać darmowe konto typerskie. Rejestracja profilu trwa dosłownie kilka chwil i nawet początkującym nie powinna sprawić większych problemów.

BetClic meczyki bez opłat

Czy profil gracza wiąże się z jakimiś opłatami? Nie, a dodatkowo na start do zgarnięcia jest w formie cashbacku nawet 500 PLN. Aktywny kod promocyjny to „KOD500” i można go wpisać w formularzu rejestracyjnym!

Już teraz możesz zobaczyć poradnik VIDEO, który pokazuje jak wygląda oglądanie meczów online:

Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, tenis – do wyboru jest naprawdę wiele dyscyplin w BetClic TV. Każdy powinien tutaj wybrać coś dla siebie!

Mecze za darmo w BetClic:

  1. Logujesz się na swoje konto w BetClic
  2. Przechodzisz do zakładki, gdzie obstawia się LIVE
  3. Wybierasz mecz z ikonką streamu
  4. Uruchamiasz transmisję za darmo!

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl