Piłkarskie finały. Mecze online za darmo – 7 lipca (niedziela)

Jeden dzień – trzy finały. Oto, co czeka nas w dniu 7 lipca, czyli tę niedzielę. Zaczynamy od mistrzostw świata kobiet, a kończymy na Złotym Pucharze CONCACAF. Będzie się działo!

Piłkarskie finały. Mecze online za darmo - 7 lipca (niedziela)
Piłkarskie finały. Mecze online za darmo – 7 lipca (niedziela)

USA vs Holandia. Finał MŚ kobiet

Aktualne mistrzynie świata kontra mistrzynie Europy – czy można było sobie wyobrazić lepszy finał tegorocznego mundialu kobiet? USA kontra Holandia to mecz, który na pewno dostarczy kibicom sporych emocji. Start tego pojedynku już o godzinie 17.

etoto kod promocyjny
etoto kod promocyjny

Finał Copa America 2019 transmisja

Dla fanów piłki nożnej mężczyzn najciekawsze wydarzenia dnia rozpoczną się dopiero bardzo późnym wieczorem, a nawet w nocy. O 22.00 będzie miał miejsce start Copa America, gdzie Brazylia podejmie sensacyjnego finalistę, Peru.

Obie jedenastki zagrały już ze sobą w fazie grupowej. Wówczas Canarinhos wygrali aż pięcioma golami. Taki wynik w wielkim finale jest nie do przyjęcia – liczymy na to, że tym razem będzie działo się więcej zarówno przy jednej, jak i drugiej bramce!

W nocy z niedzieli na poniedziałek czeka na finał Złotego Pucharu CONCACAF. A tutaj wielki klasyk tamtego rejonu, czyli starcie Meksyku z USA.

O podtekstach i innych smaczkach raczej pisać nie trzeba, bo każdy doskonale zdaje sobie z nich sprawę. Najważniejsze jest jednak to, by na boisku działo się dużo ciekawego. A oto można być raczej spokojnym!

Mecz Liga Start Stream online
USA - Holandia MŚ 2019 (k) 17.00 OGLĄDAJ!
Brazylia - Peru Copa America 22.00 OGLĄDAJ!
USA - Meksyk Złoty Puchar 3.00 OGLĄDAJ!

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button