Legalne mecze w internecie. Plan streamów na dziś – 6 lipca (sobota)

Możecie być pewni, że w dniu 6 lipca, czyli tę sobotę, plan streamów nie będzie powiewał nudą. Oto wybrane przez nas mecze, które warto obejrzeć w internecie!

Legalne mecze w internecie. Plan streamów na dziś - 6 lipca (sobota)
Legalne mecze w internecie. Plan streamów na dziś – 6 lipca (sobota)

Sobota mecze – plan transmisji

O godzinie 18.00, tradycyjnie już w ostatnim czasie, rozpocznie się jeden z meczów w Pucharze Narodów Afryki. Będzie to kolejne starcie w 1/8 finału, a więc walka o być albo nie być na imprezie w Egipcie.

Gospodarze PNA zagrają z RPA, a to spotkanie odbędzie się wieczorem. Zanim jednak tak się stanie, na boisko stadionu Alexandria Stadium wyjdą reprezentanci Nigerii oraz Kamerunu.

etoto kod promocyjny
etoto kod promocyjny

Darmowe mecze online

Nie ma co ukrywać, że dotychczasowe mecze pierwszej rundy fazy pucharowej mistrzostw Czarnego Lądu były raczej czymś dla koneserów. Sobotnie spotkania zapowiadają się jednak zgoła inaczej i mamy nadzieję, że szybko potwierdzi się to na murawie.

W sobotni wieczór warto poświęcić chwilę na Copa America. Pojedynek Chile – Argentyna można nazwać małym finałem. Nie tylko będzie to starcie o trzecie miejsce na mistrzostwach, ale także czeka nas potyczka dwóch naprawdę silnych ekip, które spokojnie mogłyby grać o zwycięstwo na całej imprezie.

Mecz Liga Start Stream online
USA - Holandia MŚ 2019 (k) 17.00 OGLĄDAJ!
Brazylia - Peru Copa America 22.00 OGLĄDAJ!
USA - Meksyk Złoty Puchar 3.00 OGLĄDAJ!

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button