W dniu 9 lipca rozpoczyna się walka o miejsca w Lidze Mistrzów i Lidze Europy. Gdzie można obejrzeć transmisje online z dobrze zapowiadających się spotkań? Przekonaj się już teraz!

Kwalifikacje Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Gdzie transmisje online? - 8/9 lipca
Kwalifikacje Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Gdzie transmisje online? – 8/9 lipca

Mecze eliminacji Ligi Mistrzów – gdzie transmisje?

Polskie drużyny również zobaczymy na początku rywalizacji o miejsca w europejskich pucharach. Nie będzie to jednak miało miejsca we wtorek, co nie znaczy, że tego dnia nie będzie co oglądać.

Kwalifikacje Ligi Mistrzów rozpoczną się już o godzinie 15, chociaż ostatnie spotkanie zaplanowano dopiero na późny wieczór. Wybór meczów jest na tyle duży, że nie dało się wszystkich umieścić w naszej rozpisce. Wystarczy jednak jeden klik, by zobaczyć listę wszystkich oferowanych streamów na dany dzień!

etoto kod promocyjny
etoto kod promocyjny

Liga Europy kwalifikacje streamy za darmo

W Lidze Europy także można spotkać prawdziwe perełki, jeśli chodzi o transmisje online. W niektórych starciach faworyci są widoczni na pierwszy rzut oka, natomiast w innych – nieco gorzej. To zapowiada spore emocje!

Przed wtorkiem mamy jeszcze poniedziałek, a w nim dwa ostatnie mecze 1/8 finału Pucharu Narodów Afryki. Trzeba przyznać jedno – w tych rozgrywkach dużo się dzieje, a niespodzianki czyhają na każdym kroku!

Zdecydowanie najciekawiej w dniu 8 lipca wygląda na papierze mecz Ghana – Tunezja. Jeżeli poświecicie mu kilka wolnych, prawdopodobnie nie będzie tego żałować!

Mecz Liga Start Stream online
Ghana - Tunezja PNA 21.00 OGLĄDAJ!
Eliminacje (I runda) Liga Mistrzów 15.00 OGLĄDAJ!
Eliminacje (I runda) Liga Europy 17.55 OGLĄDAJ!

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl