Meczyki online w internecie. Streamy meczy za darmo bez opłat, m.in. Nioman Grodno vs Ruch Brześć – 9 maja [sobota]

W sobotę 9 maja dojdzie zostaną rozegrane kolejne dwa spotkania w ramach ósmej kolejki białoruskiej Wyszejszaja Liha. Pierwszy pojedynek w tych rozgrywkach zaplanowano na godzinę 14:00. A wówczas o ligowe punkty powalczą ze sobą drużyny ekip Sławija Mozyrz z Zhodino.

Darmowe streamy meczy w internecie

Darmowe streamy meczy w internecie

Natomiast dwie godziny później zaplanowano rywalizację pomiędzy zespołami Niomanu Grodno z Ruche Brześć. Jest to pojedynek zespołów, które sklasyfikowane są w drugiej dziesiątce ligowej tabeli.

Sławija Mozyrz – Zhodino

W nieco lepszej sytuacji przed tym pojedynkiem znajdują się przyjezdni. Bowiem drużyna Zgodino zajmuje obecnie drugie miejsce mając czternaście punktów. Po dwóch pojedynkach, w których nie zdobyli punktów przed tygodnie udało im się sięgnąć po trzy punkty, gdzie to w ładnym stylu pokonali drużynę FC Mińsk strzelając im pięć bramek, a tym samym samym stracili zaledwie dwie.

Gospodarze natomiast uzbierali do tej pory dziesięć punktów. Co daje im siódme miejsce w ligowej tabeli. Jednak trzeba zaznaczyć, ze po trzech meczach bez zwycięstwa komplet punktów zdobyli w ostatnim meczu gdzie to wywalczyli komplet punktów w rywalizacji z Witebskiem.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Nioman Grodno – Ruch Brześć

Nie d się ukryć, że obie te ekipy nie wybitnego nie pokazują. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że ostatnich pięciu pojedynkach te zespoły zanotowały po jednej wygranej. Gospodarze obecnie zajmują ostatnie bezpieczne miejsce w lidze, które daje im utrzymanie. Piłkarze Niomany do tej pory zgromadzali dziewięć punktów.

Wcale nie lepiej wygląda to wszystko po stronie gości, którzy do tej pory zgromadzili zaledwie jeden punkt więcej. Jednak jest to drużyna, która nastawiona jest na defensywę. Piłkarze Ruchu najpierw zabezpieczają tyły, a dopiero później szukają swoich szans.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Sławija Mozyrz – ZhodinoWyszejszaja Liha14:00Oglądaj online
Nioman Grodno – Ruch BrześćWyszejszaja Liha16:00Oglądaj online
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button