Darmowe meczyki na żywo w internecie, m.in. FK Hardzieja vs FC Mińsk – 8 maja [piątek]

Czas na pierwsze spotkania ósmej kolejki białoruskiej Wyszejszaja Liha, która rozpocznie się 8 maja. Pierwszy pojedynek w tej serii zmagań będzie to rywalizacja pomiędzy ekipami FK Słuck z Eniergietykiem.

Darmowe streamy online

Darmowe streamy online

Drugie piątkowe starcie będzie to rywalizacja pomiędzy zespołami FK Hardzieja z FC Mińsk. Pierwszy gwizdek tego starcia zaplanowano na godzinę 18:00.

FK Słuck – Eniergietyk

Gospodarze trzeba przyznać, że jest to spore zaskoczenie w tym sezonie. Drużyna FS Słuck była skazywana na „porażacie”, a obecnie zajmuje pierwsze miejsce w lidze mając szesnaście punktów. Poza tym piłkarze tej ekipy utrzymują cały czas dobrą dyspozycję. Fakt, że w pięciu ostatnich meczach wgrali czterokrotnie i raz zremisowali najlepiej to pokazuje.

Ekipa Eniergietyka natomiast sklasyfikowana jest na czwartej pozycji z dorobkiem dwunastu „oczek” na swoim koncie. Po serii trzech przegranych starć dopiero w ostatnim meczu udało im się sięgnąć po trzy punkty, gdzie to pokonali FK Smalawiczy 2-0.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

FK Hardzieja – FC Mińsk

Spotkanie dwóch ekip, które można powiedzieć, że prezentują się dosyć przeciętnie od początku sezonu. Gospodarze zajmują dziewiąte miejsce z dorobkiem dziesięciu punktów. Po całkiem obiecującym początku sezonu w dwóch ostatnich meczach nie zanotowali wygranej. Najpierw przegrali z BATE, zaś przed tygodniem zremisowali z Ruchem Brześć.

FC Mińsk natomiast obecnie zajmuje dwunaste miejsce, ale ta drużyna w piciu ostatnich meczach zanotowała zaledwie jedną wygraną i czterokrotnie przegrywali. Przed tygodniem zanotowali bolesną porażkę, bo aż 2-5 z Żodzino.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
FK Słuck – Eniergietyk Wyszejszaja Liha16:00Oglądaj online
FK Hardzieja – FC Mińsk Wyszejszaja Liha18:00Oglądaj online
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button