Meczosy w internecie. Mecze na żywo online, m.in FK Witebsk vs Szachcior Soligorsk – 10 maja [niedziela]

Pierwsze niedzielne spotkanie, jakie będzie miało miejsce w rozgrywkach Wyszejszaja Liha to będzie pojedynek pomiędzy zespołami Isłacz Mińsk z Biełszyną. Pierwszy gwizdek tego pojedynku przewidziano na godzinę 13:00.

Streamy meczy za darmo w internecie

Streamy meczy za darmo w internecie

Kolejne starcie, jakie będzie mia miejsce w niedzielę 10 maja będzie to konfrontacja pomiędzy zespołami FK Witebsk z Szachciorem Soligorsk.

Isłacz Mińsk – Biełszyna

Piłkarze z Mińska przed tygodniem zanotowali bolesną porażkę z Szachciorem, aż 4-0. Nie był to w żadnym wypadku dobry mecz w wykonaniu tego zespołu i teraz na pewno liczą na znacznie lepszy mecz i tym samym trzy punkty.

Trzeba przyznać, że rywal jak najbardziej do przełamania. Bowiem drużyna Biełszyna obok ekipy Smalawiczy należy do najsłabszych drużyn w całej lidze. Przyjezdni tego spotkania zdobyli do tej pory zaledwie dwa punkty. Dla porównania gospodarzy tego starcia – dwanaście.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

FK Witebsk – Szachcior Soligorsk

Można powiedzieć, że obie te ekipy praktycznie sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli. Gospodarze na chwilę obecną mają dziesięć punktów co daje im dziesiąte miejsce w ligowej tabeli. Jednak trzeba przyznać, że w ostatnich dwóch meczach ta drużyna nie zaprezentowała się zbyt dobrze. Przegrane z Isłacem oraz Sławiją są tego najlepszym dowodem.

Szachcior do tego pojedynku przystąpią w dobrych nastrojach, bo po dwóch zwycięstwach ligowych z Dynamo Brest i Isłaczem Mińsk. Zwycięstwa podczas tych starć dały im awans na siódme miejsce w ligowej tabeli.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Isłacz Mińsk – BiełszynaWyszejszaja Liha13:00Oglądaj online
FK Witebsk – Szachcior SoligorskWyszejszaja Liha15:00Oglądaj online
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button