Mecze na żywo przez telefon. Jak oglądać?

Urządzenia mobilne zaczynają pomału w każdej sferze codzienności zastępować komputery tradycyjne. Czy mecze na żywo przez telefon to coś, czym warto się zainteresować? A jeżeli tak, to gdzie są one dostępne?

Mecze na żywo przez telefon. Jak oglądać?
Mecze na żywo przez telefon. Jak oglądać?

Mecze online na telefon

Darmowe mecze przez telefon interesują coraz więcej osób. Przede wszystkim dlatego, że takie oglądanie jest znacznie wygodniejsze, a po drugie – można z niego korzystać dosłownie wszędzie, gdzie jest dostęp do sieci.

Aby oglądać mecze za darmo w telefonie, trzeba posiadać konto u bukmachera, który oferuje transmisje meczów, a jednocześnie posiada w ofercie aplikację mobilną. Co prawda, ten ostatni warunek konieczny nie jest, ale warto mieć na uwadze, że bez niego oglądanie nie jest wyjątkowo wygodne.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Godnym uwagi bukmacherem z meczami i aplikacją na Androida oraz iOS-a jest Betclic. Ten legalny buk oferuje szybką rejestrację bez weryfikacji, a przy pierwszym kuponie gracz może dostać nawet 500 złotych zwrotu!

Gdzie oglądać meczyki w telefonie?

Dla nowych klientów Betclic ma specjalny kod promocyjny. Aby go wykorzystać, należy jedynie wpisać w odpowiednie miejsce przy rejestracji słowo „KOD500„.

Jeżeli nie Betclic, mecze online w telefonie da się oglądać także bez większego problemu w STS. Tutaj konto też jest darmowe, a na start do zgarnięcia jest 29 PLN bez konieczności wpłaty i do 1200 PLN przy depozycie pieniędzy na konto.

Trzeba pamiętać, że same transmisje meczów w aplikacji są za darmo, ale każdy materiał wideo to pobieranie danych komórkowych. Każdy u operatora ma nieco inny plan – warto to sprawdzić albo go powiększyć, by korzystać ze streamów w komfortowych warunkach.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button