Euro 2020. Eliminacje online, streamy za darmo – 5 września (czwartek)

Czwartkowe streamy za darmo to tylko i wyłącznie eliminacje Euro 2020. Jakie mecze warto obejrzeć 5 września? Sprawdzamy plan i dajemy wam znać o wszystkich ciekawych wydarzeniach!

Euro 2020. Eliminacje online, streamy za darmo - 5 września (czwartek)
Euro 2020. Eliminacje online, streamy za darmo – 5 września (czwartek)

Euro 2020 eliminacje meczyki online

O godzinie 18.00 w Armenii odbędzie się pojedynek miejscowych piłkarzy z Włochami. Faworyt tego starcia może być tylko jeden, tym bardziej, iż Ormianie ostatnio u siebie nie spisują się tak, jak jeszcze nie tak dawno.

Czy Włosi będą mieli problem ze zgarnięciem kompletu punktów w dniu 5 września? Przekonamy się o tym tuż przed godziną 20, bo właśnie wtedy powinien zakończyć się ten mecz.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

O godzinie 20.45 rozpoczną się prawie wszystkie spotkania eliminacji. Od kibica zależy, jakie streamy za darmo wybierze i dlaczego. Naszym zdaniem szczególnie ciekawie zapowiadają się dwa mecze.

Darmowe streamy meczów w internecie

Hiszpania jeszcze w eliminacjach nie straciła punktu, a przy tym dała sobie strzelić jedynie dwie bramki. Rumunia nie jest słabą ekipą i wydaje się, że ma szansę powalczyć z piłkarzami z Półwyspu Iberyjskiego.

Irlandia od sześciu meczów nie odnotowała porażki, ale przedłużyć tę passę będzie jej niezwykle ciężko. W najbliższy czwartek Wyspiarze zagrają u siebie ze Szwajcarią.

Helweci, według ekspertów, powinni wygrać swoją grupę. Czy rzeczywiście tak się stanie? Jeżeli chcą udowodnić, iż są najlepsi w tym zestawieniu, 5 września muszą zgarnąć komplet „oczek”!

Mecz Liga Start Stream online
Armenia - Włochy El. Euro 2020 18.00 OGLĄDAJ!
Irlandia - Szwajcaria El. Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!
Rumunia - Hiszpania El. Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button