Jaki bukmacher oferuje zakłady na Premier League?

U jakiego bukmachera można obstawiać mecze Premier League? Jeżeli interesują cię typy na ligę angielską, na pewno nie możesz nie znać podstaw gry!

Jaki bukmacher oferuje zakłady na Premier League?
Jaki bukmacher oferuje zakłady na Premier League?

Obstawianie meczów ligi angielskiej u bukmachera

Polskich typerów bardzo często interesuje obstawianie meczów angielskich rozgrywek. Wszystko wynika prawdopodobnie z faktu, że Premier League jest w naszym kraju jedną z chętniej oglądanych lig i prawdopodobnie jeszcze długo nie ulegnie to większym zmianom.

Na legalnych stronach bukmacherskich bez najmniejszego problemu znajdziemy zakłady na mecze rozgrywane na Wyspach. Co ciekawe, nie tylko chodzi o spotkania ekstraklasy, ale również pierwszej, drugiej czy nawet trzeciej ligi! Oczywiście, nie wszędzie można znaleźć dokładnie to samo, a już na pewno nie ma mowy o tym, by wszędzie kursy były równie wysokie i promocji bez liku.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Bardzo wielu początkujących typerów (ale i nie tylko ich) szuka informacji o tym, gdzie najlepiej obstawiać mecze ligi angielskiej. Czy odpowiedź jest prosta? Łatwo domyślić się, że nie, chociaż nikt nie powiedział, iż nie da się wybrać bukmachera idealnie dostosowanego do naszych potrzeb.

Gdzie typować Premier League? Polskie strony internetowe vs portale z zagranicy

Polscy miłośnicy obstawiania – czy to ligi angielskiej, czy każdej innej – ze względu na przepisy prawne nie mogą obstawiać na wielu stronach internetowych. Zupełnie nie zmienia to faktu, że znajdziemy w kraju wiele stron działających zgodnie z prawem i wśród nich mamy też portale zarządzane przez firmy z zagranicy.

Czym warto kierować się przy wyborze bukmachera do obstawiania ligi angielskiej? Kursami, liczbą promocji oraz wyglądem strony i tym, by można było wszystko obsługiwać bez większych problemów.

Zawsze musimy pamiętać, że notowania na poszczególne drużyny to jeszcze nie wszystko. Wielu bukmacherów oferuje premie, obstawianie bez podatku i inne podobne akcje, a to często ma ogromny wpływ na nasze potencjalne zyski.

Dobrym rozwiązaniem może być też strona bukmacherska, która poza obstawianiem meczów pozwala też na ich oglądanie. Dobrym przykładem takiej strony jest www.STS.pl, gdzie każdy może oglądać transmisje bez opłat i to nawet na urządzeniu mobilnym!

Zakłady bukmacherskie Premier League
Zakłady bukmacherskie Premier League

Bonusy bez depozytu to po prostu obstawianie za darmo!

Większość stron bukmacherskich oferuje bonusy za wpłatę, czyli najpierw trzeba coś dać z konta, by pewną sumę otrzymać. Na szczęście, mamy jeszcze tak zwane bonusy bez depozytu, a tutaj wszystko sprowadza się zazwyczaj tylko do założenia konta i wpisania kodu promocyjnego.

Na ten moment najpopularniejszy bonus bez wpłaty znajdziemy na stronie internetowej www.STS.pl. Do odebrania jest tutaj 29 PLN, a aktywne hasło bonusowe do wpisania przy rejestracji brzmi „BETONLINE„.

20 PLN bez wpłaty można zgarnąć też na www.eFortuna.pl. Rejestracja tutaj jest równie szybka, co w przypadku STS, a wszystko da się załatwić bez dowodu osobistego i z dodatkowym bonusem ponad 2000 PLN!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button