Fame MMA 7 online. Gdzie oglądać galę? Popek vs Stifler, Najman, Linkiewicz i nie tylko!

Fame MMA 7 już w najbliższą sobotę, to jest 5 września 2020. Gdzie oglądać galę, na której dojdzie do pojedynku Popek vs Stifler i wielu innych? Sprawdźcie działające streamy online!

Fame MMA 7 online. Gdzie oglądać galę? Popek vs Stifler, Najman, Linkiewicz i nie tylko!
Fame MMA 7 online. Gdzie oglądać galę? Popek vs Stifler, Najman, Linkiewicz i nie tylko!

Fame MMA 7 – gala pełna celebrytów i kontrowersji

Impreza o nazwie Fame MMA 7 nie jest zwykłą galą mieszanych sztuk walki. To jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, podczas którego kibica w akcji oglądają celebrytów w oktagonie. Tym razem będzie jeszcze więcej kontrowersji, bo do klatki wejdzie sam „Popek Monster”, charyzmatyczny raper, którego raczej nikomu przedstawiać nie trzeba. Rywalem Pawła Mikołajuwa będzie gwiazdor telewizyjnego reality show – „Stifler”, czyli Damian Zduńczyk.

Gala, oczywiście, nie odbędzie się z udziałem publiczności, co nie znaczy, że jej obejrzenie będzie utrudnione. W sieci można znaleźć wiele informacji na temat tego, jak obejrzeć Fame MMA 7 za darmo, ale pamiętajmy, że takie strony są nielegalne i korzystamy z nich tylko na własne ryzyko!

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Karta walk Fame MMA 7 na 5 września 2020 (poza walką „Popka”) prezentuje się następująco:

  • Adrian „Polak” Polański vs Amadeusz „Ferrari” Roślik
  • Wojciech Gola vs Dawid Malczyński
  • Marta „Martirenti” Rentel vs Marta „Linkimaster” Linkiewicz
  • Marcin „Mielonidas” Makowski vs Łukasz Lupa
  • Tomasz Olejnik vs Mariusz „Hejter” Słoński
  • Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Piotr „Tybori” Tyburski
  • Marcin „El Testosteron” Najman vs Dariusz „Lew” Kaźmierczuk
  • Kamil „Hassi” Hassan vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
  • Sebastian „Ztrolowany” Nowak vs Maciej Rataj

Gdzie obejrzeć Fame MMA 7 online? System PPV to koszt niecałych 20 zł!

Jeżeli chcemy obejrzeć Fame MMA 7 online, bez problemu powinniśmy znaleźć wiele sposobów, które nam to umożliwią. Niestety, musimy liczyć się z faktem, że transmisja Fame MMA 7 udostępniana jest oficjalnie tylko w systemie PPV, tak więc nie znajdziemy jej w żadnym kanale telewizyjnym czy innych tradycyjnych źródłach.

Aby uzyskać dostęp do streamu z Fame MMA 7, należy wejść na oficjalną stronę gali i przejść do zakładki „Fame MMA TV”. Wykupienie transmisji to koszt rzędu niecałych 20 złotych, a jeśli zależy nam na najlepszej jakości obrazu oraz dodatkowych materiałach, musimy dopłacić 5 zł ekstra.

Wszystkie walki Fame MMA 7 można obejrzeć zarówno na komputerze, jak i urządzeniu mobilnym. Smartfon, tablet, a nawet Smart TV – wszystko zależy od tego, co nam odpowiada. Pamiętajmy jednak, by przed zakupem transmisji dobrze sprawdzić, jakie możliwości ma posiadany przez nas sprzęt.

Walki Fame MMA 7 w internecie
Walki Fame MMA 7 w internecie

Fame MMA 7 w internecie za darmo. Czy są darmowe transmisje?

Podobnie jak miało to miejsce nie tak dawno w przypadku gali KSW 54, na pewno i na Fame MMA 7 będzie można znaleźć darmowe streamy online. Nie możemy jednak liczyć na to, że takie materiały będą długo działały i oferowana przez nie jakość będzie zadowalająca. Wspieranie szarej strefy nie jest dobrym pomysłem – pamiętajmy, że oglądających nic nie usprawiedliwia, tym bardziej, gdy wysyłają kody SMS do „streamów premium” i tak dalej.

W wielu przypadkach Fame MMA 7 za darmo będzie tylko oszustwem mających za zadanie wyciągnięcie pieniędzy z konta. Zawsze trzeba przestrzegać podstawowych zasad e-bezpieczeństwa i pod żadnym pozorem nie klikać podejrzanych linków, logować się na strony czy podawać danych z kart płatniczych, dokumentów i innych.

Biorąc pod uwagę fakt, że Fame MMA 7 będzie imprezą niezwykle popularną w sobotni wieczór, na pewno nie zabraknie oszustw wykorzystujących zainteresowanie galą.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button