eFortuna kod promocyjny 2020. Co wpisać przy rejestracji, by dostać kasę?

Jaki kod promocyjny u bukmachera eFortuna należy podać, by otrzymać na starcie bonus powitalny? Sprawdzamy ofertę na rok 2020, a w niej ponad 1000 złotych do zgarnięcia!

eFortuna kod promocyjny 2020. Co wpisać przy rejestracji, by dostać kasę?
eFortuna kod promocyjny 2020. Co wpisać przy rejestracji, by dostać kasę?

eFortuna bonus powitalny 2020

Legalna firma bukmacherska eFortuna działa na polskim rynku na tyle długo, że przedstawianie jej nie ma żadnego sensu. Jeżeli jeszcze ktoś nie ma u niej konta, być może myśli o tym, by to zmienić w roku 2020.

Często dla graczy wielką niewiadomą jest przygotowany przez eFortuna kod promocyjny 2020. Czy trzeba go wpisać, co w zasadzie należy podać i jaki bonus na start można otrzymać po rejestracji?

fortuna kod promocyjny. Bonus na start 20 PLN freebet
fortuna kod promocyjny. Bonus na start 20 PLN freebet

Aktualny kod promocyjny brzmi BETONLINE. Jeżeli chcemy go wpisać, wystarczy, że wypełnimy odpowiednią rubrykę przy zakładaniu konta poprzez formularz rejestracyjny. Cały proces trwa bardzo szybko – w zasadzie wszystko sprowadza się do kilku chwil.

Jaki kod promocyjny w eFortuna?

Oferta powitalna dla nowych graczy marki eFortuna to ponad 1000 złotych do zgarnięcia. Każdy nowo zarejestrowany otrzymuje w tym przypadku premię 20 PLN od razu po rejestracji, a następnie aż dwa specjalne prezenty:

  • Bonus 100% od pierwszej wpłaty do kwoty 1000 zł
  • Zakład bez ryzyka 100 zł

Oferta jest limitowana. Tylko osoby, które jeszcze nie mają konta na www.eFortuna.pl mogą z niej skorzystać. Wszystko przygotowano w taki sposób, by poradził sobie nawet początkujący.

Jak założyć darmowe konto typerskie na stronie www.eFortuna.pl? ZOBACZ VIDEO:

eFortuna to nie tylko pewniaki, ale też promocje bukmacherskie!

Bukmacher eFortuna działa legalnie, a jego oferta jest na tyle bogata, że bardzo często korzystamy z niej, podając nasze typy dnia. Bonus na start to – oczywiście – jeszcze nie wszystko, gdyż firma ta cały czas organizuje inne akcje dla swoich klientów.

Chcecie być na bieżąco? Na naszej stronie nie tylko znajdziecie pewniaki, ale także aktualne dane o najatrakcyjniejszych bonusach dla obstawiających.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button