Ekstraklasa mecze przez internet. Gdzie oglądać za darmo?

Mecze Ekstraklasy online za darmo? Sprawdzamy, czy to rzeczywiście możliwe, a jeśli tak – gdzie konkretnie. Aktualne dane na temat streamów online i wiele więcej przydatnych informacji dla wszystkich kibiców!

Ekstraklasa mecze przez internet. Gdzie oglądać za darmo?
Ekstraklasa mecze przez internet. Gdzie oglądać za darmo?

Darmowe mecze przez internet – co trzeba wiedzieć?

Mecze przez internet o już żadna nowość. Chyba wszyscy przywykliśmy do tego, że niemal wszystko da się obejrzeć w sieci. Problemy są dwa – nie zawsze można to zrobić legalnie i po drugie – czasem trzeba za stream zapłacić, a to już nie dla wszystkich rozsądne rozwiązanie.

Jeżeli interesują nas mecze Ekstraklasy online, musimy w pierwszej kolejności dowiedzieć się, gdzie można je obejrzeć. Niestety, wybór jest znacznie mniejszy, niż w przypadku czołowych lig europejskich ja Bundesliga, włoska Serie A czy hiszpańska LaLiga.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Dobra wiadomość jest taka, że w dzisiejszych czasach każdy chętny jest w stanie znaleźć meczyki online. Pozostaje kwestia tego, gdzie szukać stron z Ekstraklasą i co trzeba zrobić, by z nich regularnie korzystać.

Ekstraklasa online. Meczyki przez cały weekend i nie tylko!

Ekstraklasa online to możliwość oglądania meczów przez cały weekend, a często i nie tylko. Najwięcej meczów ligi polskiej odbywa się w sobotę oraz niedzielę, ale mamy także spotkania w piątkowe czy poniedziałkowe wieczory. Pewne godziny rozpoczęcia meczów są niemal tradycją tak jak piątek punkt 18.

Chociaż w polskiej lidze nie wszystkie spotkania należą do porywających, nadal nie brakuje osób, które chętnie je oglądają. Sprawdzamy, gdzie dokładnie można znaleźć streamy z Ekstraklasy i czy jest to legalne.

Meczyki w STS TV
Meczyki w STS TV

STS TV – mecze za darmo dla każdego fana futbolu!

Coraz częściej miłośnicy piłki nożnej wybierają stronę www.STS.pl nie tylko do obstawiania wydarzeń sportowych, ale również do ich oglądania. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, iż właśnie u tego bukmachera można obejrzeć wiele meczów bez opłat, a jednocześnie w stu procentach legalnie. Marka STS działa w naszym kraju zgodnie z przepisami, tak więc pod tym względem nie mamy się o co martwić.

STS TV to nazwa usługi, a nie telewizja w dosłownym tego słowa znaczeniu. Jeżeli chcemy z niej korzystać, w pierwszej kolejności potrzebujemy dokonać darmowej rejestracji na stronie  www.STS.pl. Wypełnienie formularza online zajmuje kilkadziesiąt sekund, a jednocześnie umożliwia nam odebranie dodatkowych profitów na start.

Wszyscy nowi klienci mogą na www.STS.pl wykorzystać kod promocyjny „BETONLINE” i tym samym zgarnąć aż 29 PLN jako bonus bez depozytu na obstawianie. Jakby tego było mało, przy pierwszej wpłacie do zdobycia jest nawet 1200 PLN ekstra oraz 20 PLN w formie zakładu bez ryzyka na STS Betgames. W tym ostatnim przypadku można sprawdzić legalnego pokera, wojnę lub bakarat online.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Oglądanie meczów w STS nie jest niczym skomplikowanym. Co bardzo ważne, każde spotkanie da się obejrzeć również na urządzeniu mobilnym jak smartfon lub tablet. Poniżej pokazujemy, jak to wszystko wygląda w praktyce!

Transmisje meczów Ekstraklasy. Gdzie znajdziemy ich najwięcej?

Jeżeli szukamy transmisji z meczów Ekstraklasy w telewizji, mamy ograniczone pole działania. Tak naprawdę do wyboru jest tylko jedna z dwóch opcji – płatny Canal Plus lub darmowe TVP. Niestety, w tym pierwszym przypadku abonamenty są wysokie, natomiast w drugim pokazywanych jest tylko kilka meczów w sezonie.

Decydując się na mecze w TVP, możemy liczyć na to, że każda transmisja będzie pokazywana w otwartej telewizji. Kolejna zaleta to możliwość włączenia relacji także na telefonie. Niestety, są też wady – to nie my decydujemy, jaki mecz obejrzymy, więc raczej niewiele ma to wspólnego z nowoczesnym kibicowaniem.

Darmowe mecze Ekstraklasy w internecie znaleźć jest bardzo trudno. Tym bardziej, gdy nie chcemy łamać przepisów. Oczywiście, cały czas są w sieci portale działające nielegalnie. Naszpikowane reklamami, nawołujące do wysyłania kodów SMS zdecydowanie nie zachęcają do tego, by je odwiedzać. I bardzo dobrze, bo przecież nikt z nas nie chce popaść w konflikt z prawem, a odwiedzanie takich stron to jakby zaproszenie dla odpowiednich władz.

Ekstraklasa za darmo w internecie
Ekstraklasa za darmo w internecie

Ekstraklasa za darmo w STS TV

W przyszłości musi mieć miejsce jeden z dwóch scenariuszy, by dostępna była dla wszystkich kibiców Ekstraklasa za darmo. Albo prawa do wszystkich starć polskiej ligi wykupi telewizja publiczna, albo uda się podobny krok portalowi www.STS.pl lub jego odpowiednikowi. Nie od dziś wiadomo, że wspomniany bukmacher jest mocno zainteresowany pokazywaniem Ekstraklasy na swojej stronie internetowej oraz w lokalach usytuowanych w całym kraju. Złe wieści są natomiast takie, że na ten moment władze ligi wymagają zbyt dużych pieniędzy, by ktokolwiek poza potężną telewizją mógł pozwolić sobie na tego typu zakupy.

Będziemy bacznie obserwować sytuację dotyczącą tego, jak wygląda sprawa dotycząca rozgrywek Ekstraklasa w STS TV. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli przedstawić wam same pozytywne informacje w tym temacie. Jeżeli tylko tak się stanie, każdy chętny będzie mógł obejrzeć za darmo dowolny mecz piłkarski z rodzimego podwórka. Tak, jak teraz ma to miejsce w przypadku ligi włoskiej, niemieckiej czy koszykarskiej NBA.

A co wy sądzicie na temat darmowych transmisji Ekstraklasy? Nie uważacie, że powinny one być dla każdego Polaka, a nie tylko tych, którzy decydują się na wysokie, comiesięczne abonamenty?


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button