Meczosy na żywo online. Mecze za darmo w internecie, m.in. Nioman Grodno vs Eniergietyk-BDU – 24 kwietnia [piątek]

Przed nami pierwsze spotkania szóstej kolejki ligi białoruskiej. W piątek 24 kwietnia zostaną rozegrane dwa mecze w Wyszejszaja Liha. Pierwsze z nich będzie to rywalizacja pomiędzy FK Smalawiczy z Dynamo Mińsk.

Mecze online w internecie. Streamy za darmo

Mecze online w internecie. Streamy za darmo

Drugie spotkanie, jakie zostanie rozegrane w tym dniu będzie to rywalizacja pomiędzy zespołami Nioman Grodno z Eniergietyk-BDU. Początek tego pojedynku przewidziano na godzinę 19:00.

FK Smalawiczy – Dynamo Mińsk

Pojedynki bezpośrednie zdecydowanie przemawiają za zespołem Dynamo. Bowiem wszystkie cztery starcia wygrywała drużyna z stolicy Białorusi.

Pomimo, że obie drużyny znajdują się w dolnej części tabeli to nieco lepiej to wygląda po stronie przyjezdnych. Piłkarze Dynama wygrywali przecież swoje potyczki z Żodzino oraz Niomanem.

Natomiast zespół FK Smalawiczy jeszcze nie zanotował żadnej wygranej w tym sezonie. Ta ekipa obecnie posiada bilans trzech remisów i dwóch porażek. Przed tygodniem piłkarze gospodarzy tego starcia mierzyli się z najsłabszym zespołem w lidze – Biełszyną ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Nioman Grodno – Eniergietyk-BDU

Goście z pewnością będą chcieli się przełamać za dwa ostatnie pojedynki, w których to musieli uznać wyższość swoich przeciwników. Bowiem przegrywali z Żodzino i Hardzieją. Jednak warto jest zaznaczyć, że w trzech wcześniejszych meczach ponosili porażki.

Zespoł Nioman natomiast sklasyfikowany jest po drugiej stronie ligowej tabeli. Z dorobkiem pięciu „oczek” na swoim koncie zajmują czternaste miejsce. Przed tygodniem ta drużyna rywalizowała z Dynamo Mińsk i musiała uznać wyższość swojego przeciwnika, bowiem rywalizacja zakończyła się rezultatem 2-0.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
FK Smalawiczy – Dynamo MińskWyszejszaja Liha17:00Oglądaj online
Nioman Grodno – Eniergietyk-BDUWyszejszaja Liha19:00Oglądaj online

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button