Wyszejszaja Liha streamy za darmo online. Mecze online, m.in. FC Mińsk vs BATE – 12 kwietnia [niedziela]

Czas na kolejne pojedynki w lidze białoruskiej. Pierwszy pojedynek, jaki będzie miał miejsce w niedzielę 12 kwietnia zostanie rozegrany na Stadionie Torpedo w Mińsku, w którym to dojdzie do rywalizacji pomiędzy ekipa FC Mińsk z BATE.

Liga Białoruska – Wyszejszaja Liha. Streamy online za darmo

Liga Białoruska – Wyszejszaja Liha. Streamy online za darmo

W kolejnym meczu o ligowe punkty powalczą ze sobą drużyny FK Smalawiczy z Szachcior Soligorsk. Na papierze na pewno mocniejszym zespołem są goście, ale ich obecna dyspozycja nie „powala na kolana”.

FC Mińsk – BATE

Po trzech seriach spotkań na pewno lepsze nastroje panują w zespole gospodarzy. Bowiem drużyna FC Mińsk sklasyfikowana jest na piątej pozycji mając sześć punktów. Udało się tej drużynie zdobyć punkty w rywalizacji z Białszyną oraz Dynamo Mińsk, gdzie t wygrywali swoje mecze. Przed tygodniem zatrzymała ich dopiero ekipa Eniergetyk.

BATE jest to główny faworyt do zdobycia tytułu Mistrza Białorusi,, a ta ekipa obecnie sklasyfikowana jest na dwunastej pozycji z dorobkiem trzech punktów. Piłkarze z Borisova zdobyli je w dodatku przed tygodniem, gdzie to pokonali Ruch Brześć. We wcześniejszych dwóch potyczkach musieli uznać wyższość zespołów Sławija Mozyrz i Eniergetyk.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

FK Smalawiczy – Szachcior Soligorsk

Czas na czwarte spotkanie bezpośrednie pomiędzy tymi zespołami. Obecnie stan rywalizacji zdecydowanie przemawia za ekipą FK Smalawicz, którzy wygrali wszystkie starcia. W dodatku nie stracili w niej żadnej bramki.

Początek sezonu w wykonaniu gospodarzy na pewno nie jest najlepszy. Fakt, że udało im się zdobyć do tej pory jeden punkty jest tego chyba najlepszym dowodem. Sezon rozpoczęli od remisu z Dynami Brześć, ale w kolejnych starciach już przegrywali z swoimi rywali. Kolejno z Isłacz Mińsk oraz FK WItebsk.

Goście tego starcia niewątpliwie są mocniejszą drużyną. Jednak początek tego sezonu nie jest zbyt udany dla nich również. Bowiem na pewno stać ich jest na dużo więcej co osiągali do tej pory. A ich obecny bilans wynosi po jednej wygranej, przegranej oraz remisie.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
FC Mińsk – BATEWyszejszaja Liha14:00Oglądaj online
FK Smalawiczy – Szachcior SoligorskWyszejszaja Liha16:00Oglądaj online
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button