Meczyki na żywo online. Streamy meczy za darmo, m.in. FK Słuck vs FK Witebsk – 11 kwietnia [sobota]

Liga białoruska nie zwalnia tempa. W sobotę 11 kwietnia zostaną kolejne spotkania w ramach czwartej serii pojedynków w Wyszejszaja Liha. Pierwszy pojedynek czeka nas już o godz. 1 3 :00, w którym to dojdzie do rywalizacji pomiędzy zespołami FK Słuck z FK Witebsk.

Meczosy na żywo w internecie. Meczyki online

Meczosy na żywo w internecie. Meczyki online

W kolejnym starciu o punkty zmierzą się ze sobą ekipy Żodzino – Eniergietyk-BDU, czyli odpowiednio piąta i pierwsza drużyna w lidze.

FK Słuck – FK Witebsk

Nie da się ukryć, ze nastroje w obu tych zespołach są całkiem dobre. Bowiem zarówno drużyna FK Słuck, ale i WItebsk zgromadziły na swoich kontach po sześć punktów. Bilans tych zespołów to po dwie wygrane i jedna porażka.

Jednak śmiało można powiedzieć, że nieco bardziej efektywniejsza jest drużyna gospodarzy, która gra bardziej otwarty futbol. Poza tym ta drużyna do tego pojedynku przystąpi na pewno w dobrych nastrojach po ty, jak pokonali chociażby drużyną Islacz Mińsk.

Stan rywalizacji w meczach bezpośrednich jest podobny, ponieważ obie drużyny zanotowały po dwie wygrane i tyle samo porażek, a także raz padł remisem.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Żodzino – Eniergietyk-BDU

Gospodarze do tej pory zgromadzili na swoim koncie sześć punktów dzięki bilansowi dwóch wygranej i przegranej. Jednak trzeba zaznaczyć, że ten zespół gra przede wszystkim nastawiony na defensywę, a dopiero później szuuka swich szans w ataku.

Gście natomiast jeszcze w tym sezonie nie stracili, ani razu punktów. Bowiem ta drużyna do tej pory wygrywała wszystkie swoje spotkania, w których to ogrywało kolejno BATE, Ruch Brześć oraz FC Mińsk.

Patrząc na stan spotkań bezpośrednich to jest on wyrównany, ponieważ trzy z pięciu ostatnich meczy kończyło się remisem, a także obie drużyny zanotowały po jednej wygranej i przegranej.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
FK Słuck – FK Witebsk Wyszejszaja Liha 13:00 Oglądaj online
Żodzino – Eniergietyk-BDUWyszejszaja Liha15:00Oglądaj online
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button