Promocja MMA Jackpot w Betclic. Pula nagród 20 000 PLN

Już w najbliższą sobotę, tj. 24 kwietnia odbędzie się KSW 60. A z tej okazji każdy typer ma prawo skorzystać z oferty „MMA Jackpot”, gdzie to typerzy mają prawo wygrać nawet 20 000 PLN.

MMA Jackpot w Betclic. Bonusy dla najlepszych typerów

MMA Jackpot w Betclic. Bonusy dla najlepszych typerów

Nie da się ukryć, że przed nami bardzo ciekawy wieczór w KSW. Bowiem dojdzie do kilku niezwykle emocjonujących starć, jak chociażby Ugonoh vs Samociuk, Ziółkowski vs Kazieczko oraz de Fries vs Narkun.

Na tą okazję legalny bukmacher Betclic Polska przygotował ofertę promocyjną „MMA Jackpot”, a jest ona dostępna do 24 kwietnia do godziny 20:00. Pamiętać trzeba, że chcąc wziąć w niej udział koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

KSW 60: Bonusy dla typerów.

Warunki oferty promocyjnej „MMA Jackpot” są bardzo proste. Wystarczy jedynie zagrać zakład AKO, tzw. wielokrotny, na którym będa znajdować się same walki z KSW 60:

  • Wikłacz vs Surdyn
  • Koziorzębski vs Surdu
  • Rola vs Wójcik
  • Klaczek vs Barborik
  • Ilić vs Dudek
  • Sobiech vs Kaczmarczyk
  • Ugonoh vs Samociuk
  • Ziółkowski vs Kazieczko
  • de Fries vs Narkun
Bonus bez depozytu od STS

Należy mieć na uwadze, aby na każdą z tych walk oddać typ w formacie „1 lub 2”, który dodatkowo musi pochodzić z oferty przedmeczowej. Do tego minimalna stawka kuponu promocyjnego to 10 PLN.

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypowali swoje mecze to poza wygraną gotówką otrzymają kolejne ekstra środki. Dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Aktualny kod promocyjny w Betclic 2021:

Zakłady bukmacherskie Betclic online oferują każdemu graczowi na start najnowszy pakiet powitalny, w którym to można liczyć na zakład bez ryzyka. Cashback będzie aktywny wyłącznie wtedy, gdy typer wpisze kod promocyjny –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To wszystko sprawi, że jeśli pierwszy zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot stawki, który może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button