Meczyki na żywo. Darmowe streamy meczy, m.in.Biełszyna vs FK Haradzieja – 3 kwietnia [piątek]

Jak dobrze wiadomo obecnie zdecydowana większość rozgrywek piłkarskich jest zawieszona. Jednak w lidze białoruskiej mecze są rozgrywane w dalszym ciągu. W piątek 3 kwietnia rozpocznie się trzecia serie w tych rozgrywkach.

Streamy meczy na żywo bez opłat online

Streamy meczy na żywo bez opłat online

Pierwszy pojedynek zaplanowano na godzinę 16:00, w którym to o ligowe punkty powalczą zespoły Biełszyna z FK Haradzieja. Natomiast o godz. 18:00 rozpocznie się rywalizacja pomiędzy drużynami Dynamo Mińsk z Żodzino.

Biełszyna – FK Haradzieja

Śmiało można powiedzieć, że jest to pojedynek na przełamanie, dla obu tych zespołów. Bowiem piłkarze zespołu Biełszyna, ale i FK Haradzieja jeszcze nie zgromadzili punktu na swoim koncie.

Gospodarze przegrali kolejno z FC Mińsk oraz Żodzino. Natomiast przyjezdni tego meczu nie potrafili urwać nawet jednego punktu zespołem Witebsk oraz Szachcior. Mało tego piłkarze drużyny Haradzieja jeszcze w tym sezonie nie strzelił żadnej bramki.

Patrząc na pojedynki bezpośrednie to stan rywalizacji jest remisowy, ponieważ po jednym razem te zespoły wygrywały, remisował oraz dzieliły się punktami.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Dynamo Mińsk – Żodzino

W poprzednim sezonie dwukrotnie lepsi w meczach bezpośrednich okazywali się piłkarze Żodzino. I to właśnie oni niewątpliwie teraz będą chcieli pójść za ciosem. Bowiem goście tego pojedynku wygrali dwa pierwsze mecze w tym sezonie. Zmagania rozpoczęli od wygranej z Szachciorem, zaś przed tygodniem pokonali drużynę Biełszyna. Oba te pojedynki kończyły się stanem rywalizacji po 1-0.

Tak dobrych nastroi na pewno nie ma zespole gospodarzy, którzy do tej pory nie zgromadzili nawet jednego punktu na swoim koncie. Piłkarze Dynama w pierwszej kolejce przegrali z Ruchem Brześć, zaś przed tygodniem w derbach musieli uznać wyższość lokalnego rywala FC Mińsk

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Biełszyna – FK HaradziejaWyszejszaja Liha16:00Oglądaj online
Dynamo Mińsk – ŻodzinoWyszejszaja Liha18:00Oglądaj online
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button