Darmowe streamy meczy online za darmo, m.in. Szachcior Soligorsk vs Nioman Grodno – 4 kwietnia [sobota]

Czas na kolejną serię spotkań w lidze białoruskiej. W sobotę 4 kwietnia dojdzie chociażby do starcia pomiędzy ekipami Szachcior Soligorsk z Nioman Grodno. Nie da się ukryć, ze faworytami tego spotkania są gospodarze, którzy dużo lepiej radzili sobie od swoich rywali.

Meczyki na żywo. Darmowe streamy meczy

Meczyki na żywo. Darmowe streamy meczy

Natomiast o godzinie 16:30 rozpocznie się pojedynek pomiędzy BATE z Ruch Brześć. Niewątpliwie faworytami tego pojedynku są gospodarze, ale ich dyspozycja na pewno nie jest najlepsza w tym sezonie.

Szachcior Soligorsk – Nioman Grodno

Bukmacherzy w roli zdecydowanych faworytów stawiają gospodarzy. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ w pojedynkach bezpośrednich dużo lepiej radziła obie drużyna Szachciora, która to wygrała cztery z pięciu ostatnich meczy z zespołem z Grodna.

Patrząc na początek sezonu w wykonaniu tych zespołów to śmiało można powiedzieć, że obie te ekipy zanotowały podobny start. Gospodarze zmagania rozpoczęli od dosyć niespodzianek porażki z Żodzino 1-0. Jednak już przed tygodniem było zdecydowane lepiej i komplet punktów zdobyli w stariu z Hardziaja, wygrywając 2-0.

Taki sam bilans posiada również ekipa z Grodna. Mało tego, takim samym rozmiarem zwycięstwa i porażki kończyła ta drużyna w swoje zmagania. Nioman rozpoczęli sezon od porażki z zespołem Isłacz Mńsk, zaś w drugiej serii ta drużyna pokonała Witebsk.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

BATE – Ruch Brześć

Nie da się ukryć, że zespół BATE jest wymieniany, jako główny faworyt do wygrania tego sezonu. Jednak też nie da się ukryć, póki co ten zespół zawodzi.

Drużyna z Borisova po dwóch seriach sezonu nie ma na swoim koncie nawet jednego punktu. Do tej pory ten zespół mierzył się z Eniergietyk-BDU oraz Sławija Mozyr. Te starcia kończyły się odpowiednio rezultatami 3-1 oraz 2-1. To wszystko sprawia, że teraz gospodarze na pewno będą chcieli dopisać komplet punktów do swojego konta.

Ich rywalem będzie zespół Ruchu Brześć. Owszem po dwóch seriach pojedynków w nieco lepszej sytuacji znajduje się ta drużyna, która ma na koncie trzy punkty. Wywalczyli go podczas rywalizacji z Dynamo Mińsk, gdzie to starcie zakończyło się rezultatem 1-0. Przed tygodniem natomiast ten zespół przegrał i to na własnym obiekcie z ekipą Eniergietyk-BDU.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Szachcior Soligorsk – Nioman GrodnoWyszejszaja Liha14:30Oglądaj online
BATE – Ruch BrześćWyszejszaja Liha16:30Oglądaj online
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button