Mecze online Euro 2020 (eliminacje). Gdzie oglądać, kto z awansem? – 14 listopada (czwartek)

Kto w czwartek zapewni sobie miejsce na Euro 2020? Aż cztery ciekawe pojedynki czekają nas w dniu 14 listopada. Już teraz możecie sprawdzić, co warto obejrzeć!

Mecze online Euro 2020 (eliminacje). Gdzie oglądać, kto z awansem? - 14 listopada (czwartek)
Mecze online Euro 2020 (eliminacje). Gdzie oglądać, kto z awansem? – 14 listopada (czwartek)

Portugalia i Anglia już z awansem?

Portugalia, jako obrońca tytułu mistrzowskiego, cały czas nie ma zapewnionego miejsca na przyszłorocznym Euro. Prawdopodobnie CR7 z kolegami awans będą mogli świętować już w ten czwartek.

Na Półwysep Iberyjski przyjeżdża ekipa Litwy. Do tej pory nie odnotowała ona żadnego zwycięstwa w tych eliminacjach, a jej dorobek punktowy to zaledwie jedno „oczko”. Faworyt może być tutaj zatem tylko jeden.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Anglicy, mimo że zajmują pierwsze miejsce w grupie A, do awansu potrzebują jeszcze chwili cierpliwości. Wyspiarze w dniu 14 listopada zagrają przed własnymi kibicami z Czarnogórą. Trzy punkty zapewnią im definitywnie wejściówkę na mistrzostwa Europy w roku 2020.

Turcja vs Islandia – to będzie mecz pełen walki!

Bardzo ciekawy pojedynek zapowiada się w Turcji. Gospodarze podejmą u siebie Wikingów z dalekiej Północy, a dokładnie – z Islandii. Jest o co walczyć, bo oba zespoły nadal mają szanse na awans, a w stawce jeszcze czeka Francja, bez której chyba nikt nie wyobraża sobie Euro 2020.

Trzy punkty pozwolą Islandczykom bardzo zbliżyć się do Turków i realnie myśleć o awansie. Jeżeli natomiast wygrają ci grający u siebie, będą mogli pomału zacząć pakować walizki.

Kto wyjdzie z grupy A?

Poza Anglikami w grupie A o awans walczą jeszcze Czechy i Kosowo. Obie reprezentacje w czwartek zagrają w bezpośrednim pojedynku, a patrząc na tabelę nie trzeba szczególnie długo dochodzić do wniosku, że dla każdej z drużyn będzie to naprawdę ważne wydarzenie.

Jeżeli wygrają nasi południowi sąsiedzi, w tej grupie wszystko już będzie jasne. A jeżeli nie, sprawa awansu z miejsca drugiego rozstrzygnie się dopiero w ostatniej kolejce.

Mecz Liga Start Stream online
Turcja - Islandia Euro 2020 (eliminacje) 18.00 OGLĄDAJ!
Portugalia - Litwa Euro 2020 (eliminacje) 20.45 OGLĄDAJ!
Anglia - Czarnogóra Euro 2020 (eliminacje) 20.45 OGLĄDAJ!
Czechy - Kosowo Euro 2020 (eliminacje) 20.45 OGLĄDAJ!

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button