Eliminacje Euro 2020 w piątek. Co oglądać 15 listopada? Mecze 24, streamy za darmo, meczyki

Jakie transmisje meczów za darmo, streamy, powinny zainteresować fanów piłki nożnej w ten piątek, czyli 15 listopada? Prześwietlamy eliminacje Euro 2020 i podajemy wam gotowe meczyki do obejrzenia!

Eliminacje Euro 2020 w piątek. Co oglądać 15 listopada? Mecze 24, streamy za darmo, meczyki
Eliminacje Euro 2020 w piątek. Co oglądać 15 listopada? Mecze 24, streamy za darmo, meczyki

Mecze online za darmo na 15 listopada

Zaczynamy od meczów, w których drużyny nieszczególnie mają o co grać, ale emocji w tych spotkaniach i tak zabraknąć nie powinno. W końcu w starciach outsiderów z piłkarskimi gwiazdami zawsze jest co oglądać!

O 20.45 rozpoczyna się zarówno mecz Hiszpania – Malta, jak i pojedynek Bośnia – Włochy. Nie trzeba śledzić tabel, sprawdzać statystyk czy czytać listy kontuzjowanych, by dojść do wniosku, kto tutaj powinien mieć większe szanse na zwycięstwo.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Mniej jednostronnie powinno być za to w spotkaniu Rumunii ze Szwecją. Każda z tych drużyn ma jeszcze szanse na miejsce premiujące awansem do Euro 2020. Skandynawowie są jedną nogą bliżej turnieju, bo mają punkt przewagi nad najbliższymi rywalami. To jednak przede wszystkim bezpośrednie starcie powinno zadecydować o tym, kto uzyska awans.

Darmowe streamy Euro 2020 (eliminacje). Co dziś obejrzeć?

Chyba nikt nie spodziewał się, że w końcówce eliminacji Szwajcaria będzie w grupie za Irlandią oraz Danią. I chociaż Helweci mają przed sobą więcej występów niż reszta stawki, awans w ich przypadku jeszcze nie jest na przysłowiowe wyciągnięcie ręki.

W meczu Szwajcaria – Gruzja jesteśmy przekonani o tym, że emocji brakować nie powinno. Szczególnie, że gospodarzom w tych eliminacjach nie idzie do końca tak, jak by sobie tego życzyli, natomiast Gruzini znani są z ambicji i na pewno nie jadą na piątkowy mecz tylko po to, by poddać się rywalom.

Mecz Liga Start Stream online
Rumunia - Szwecja Euro 2020 (eliminacje) 20.45 OGLĄDAJ!
Hiszpania - Malta Euro 2020 (eliminacje) 20.45 OGLĄDAJ!
Bośnia - Włochy Euro 2020 (eliminacje) 20.45 OGLĄDAJ!
Szwajcaria - Gruzja Euro 2020 (eliminacje) 20.45 OGLĄDAJ!

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button