Legalny bukmacher Superbet oferuje graczom bonus na start do 584 PLN

Warto jest wiedzieć, że wszyscy gracze już na sam start mogą skorzystać z ekstra bonusu powitalnego u bukmachera Superbet. Łączna premia może wynieść nawet 584 PLN. I to bez wpisania żadnego hasła promocyjnego.

584 PLN w nowej promocji bukmachera Superbet

584 PLN w nowej promocji bukmachera Superbet

Warto jest mieć na uwadze, że w skład pakietu powitalnego wchodzą: 34 PLN za rejestrację bez wpłaty, premię za depozyt do 50 PLN i tydzień obstawiania bez ryzyka.

Bonus o wartości 34 PLN na start:

Pierwsza czynność, jaką należy wynikać jest to rejestracja konta na stronie www.Superbet.pl. Ten procea zajmie dosłownie kilka chwil.

Następnie po dokonaniu rejestracji gracz otrzyma pewne 34 PLN i to bez żadnej wpłaty. Otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Premia za depozyt do 50 PLN

Po dokonaniu pierwszego depozytu każdy użytkownik otrzyma premię równowartości pierwszej wpłaty. Maksymalnie na konto może trafić każdego typera 50 PLN.

Bonus bez depozytu od STS

Zwrot stawki za przegrane zakłady:

Dodatkowo bukmacher Superbet zmniejsza przegrane wszystkim swoim graczom i to przez pierwszy tydzień od momentu rejestracji i dokonania wpłaty.

Po siedmiu dnach zostanie podliczona suma przegranych zakładów po czym przyznany bonus równowartości tej kwoty do 500 PLN.


Bukmacher Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button