Koszulka reprezentacji do wygrania w Fortuna Online!

Bukmacher Fortuna ma dla graczy specjalną ofertę, w ramach której można zdobyć wyjazdową koszulkę reprezentacji Polski. Możesz poznać szczegóły tej promocji już teraz!

Koszulka reprezentacji do wygrania w Fortuna Online!
Koszulka reprezentacji do wygrania w Fortuna Online!

Promocje bukmacherskie Fortuna

Kibice w czwartek żyją spotkaniem Austria – Polska. Jeżeli również nie możesz się już doczekać tego meczu, prawdopodobnie zainteresuje cię oferta od Fortuny, dzięki której zabijesz wolne minuty dzielące cię od opisywanego wydarzenia!

Jeżeli masz konto w Fortunie, połowa sukcesu za tobą. Teraz pozostaje ci już tylko zagrać kupon AKO bądź SOLO za co najmniej 10 PLN. Pamiętaj, iż w zakładzie musi być co najmniej jeden typ związany z meczem Austria – Polska!

Do wygrania jest 10 wyjazdowych koszulek reprezentacji Polski. Zdobędą je najlepsi typerzy, czyli ci, którym uda się osiągnąć wygrane po najwyższych kursach całkowitych!

Konkurs piłkarski z nagrodami

Akcja jest dostępna na stronie internetowej Fortuny oraz w aplikacji mobilnej na smartfony. Do udziału w niej potrzebujesz konta typerskiego, które da się założyć za darmo!

Rejestracja w Fortuna online to także bonus powitalny:

  1. Wchodzisz na www.eFortuna.pl
  2. Wypełniasz formularz dla nowych graczy
  3. Podajesz kod promocyjny: |BETONLINE| (tylko dla chętnych)
  4. Odbierasz z kodem 20 PLN + 1000 PLN na dobry początek!

Uwaga! Do promocji liczą się tylko kupony zagrane w dniach 20-21 marca. Nie możesz zakwalifikować się do oferty, jeśli zagrałeś na Polskę w innym terminie!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button