Eliminacje Euro 2020 online streamy – 21 marca

Pora rozpocząć eliminacje Euro 2020! Gdzie znajdziemy streamy online z czwartkowych meczów? Mamy dla was aktualne zestawienie, gdzie dostępne są wszystkie interesujące zdarzenia!

Eliminacje Euro 2020 online streamy - 21 marca
Eliminacje Euro 2020 online streamy – 21 marca

Euro 2020 meczyki

Już pierwszego dnia eliminacji będziemy świadkami występu Biało-Czerwonych. Nie wszyscy nastawiają się jednak na pierwszy komplet punktów, a to dlatego, że nasi kadrowicze lecą do Austrii, która – podobnie jak i my – uważana jest za faworyta do wyjścia z grupy G.

Mecz Polaków rozpocznie się o godzinie 20.45. O tej samej porze czeka nas starcie Słowenii z Izraelem. To teoretycznie dwójka najgroźniejszych ekip poza tymi najmocniejszymi. Oglądając to spotkanie, będzie można się naprawdę sporo dowiedzieć na ich temat.

totolotek kod promocyjny
totolotek kod promocyjny

Mecze w internecie za darmo

Do naszego zestawienia, gdzie dostępne są streamy online, dołączyliśmy również spotkanie Holandii z Białorusią. „Oranje” tym razem nie zamierzają zaliczać żadnej wpadki i chcą przysłowiowym spacerkiem dostać się do Euro 2020.

Na koniec hit dnia, czyli starcie Belgii z Rosją. Sborna znana jest z waleczności i ambicji – z pewnością łatwo takiego starcia nie odpuści. Nie ma co jednak ukrywać, że to gospodarze mają znacznie większe szanse na zwycięstwo, a gdy nie uda im się zgarnąć kompletu „oczek”, będzie to naprawdę spora niespodzianka!

Mecz Liga Start Stream online
Austria - Polska El. Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!
Belgia - Rosja El. Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!
Holandia - Białoruś El. Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!
Izrael - Słowenia El. Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button