Jak działają darmowe mecze u bukmacherów internetowych?

Niektórzy bukmacherzy internetowi reklamują się jako strony pozwalające na oglądanie darmowych meczów online. Czy takie coś jest rzeczywiście możliwe i jak to dokładnie wygląda w praktyce?

Jak działają darmowe mecze u bukmacherów internetowych?
Jak działają darmowe mecze u bukmacherów internetowych?

Darmowe mecze u bukmacherów – czy rzeczywiście coś takiego jest dostępne?

Kiedy przeglądamy oferty najlepszych bukmacherów, nietrudno napotkać na takie strony, które oferują mecze za darmo. Jedni szybko to ignorują, bo uważają, że to zwykły chwyt marketingowy, natomiast inni zaczynają się doszukiwać szczegółów. Jeżeli należycie do tych drugich, znajdziecie u nas odpowiedzi na wszystkie nurtujące was pytania.

Czy rzeczywiście mamy bukmacherów, którzy oferują mecze za darmo? Owszem i wcale nie jest tak, że chodzi tutaj tylko o transmisje z mało znanych wydarzeń. Żaden stream nie jest też dostępny tylko dla wybranych albo obarczony jakimś limitem, który zostaje wyczerpany na paręnaście minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Jeżeli tylko znajdziecie informację, że jakiś bukmacher oferuje meczyki w internecie, a to jest opcja, której potrzebowaliście, śmiało możecie założyć, że znajdziecie dokładnie to, czego szukaliście. Jest jednak jeszcze kilka „ale”, dlatego warto ten materiał doczytać do końca!

Czy mecze w internecie są legalne?

Bardzo wielu osobom mecze w internecie kojarzą się z podejrzanymi stronami, które pełne są reklam zagranicznych stron niebudzących zaufania. Chyba właśnie dlatego juz z góry zakłada się, że materiały wideo udostępniane w sieci muszą być albo płatne, albo nielegalne. Na szczęście, to tylko mit, bo prawda jest zupełnie inna.

Jeżeli chcecie oglądać mecze w legalny sposób, jak najbardziej macie taką możliwość. Tyczy się to wszystkich stron, które działają na terenie naszego kraju oraz posiadają odpowiednie zezwolenia. W przypadku bukmacherów internetowych mowa o licencji Ministerstwa Finansów. Jeżeli dany portal taką posiada, jest to pierwszy krok na naszej drodze do oglądania meczów bez opłat i zgodnie z przepisami.

Jak nietrudno jest się domyślić, meczów dobrze jest szukać głównie na polskich stronach internetowych, a nie w zagranicznych portalach takich jak Sportlivetv.net.

Oczywiście, znajdziemy też w Polsce mnóstwo serwisów www, które z legalnością nie mają wiele wspólnego. Takie miejsca bardzo łatwo jest rozpoznać. Nie dość, że pokazują materiały z kanałów płatnych i to za darmo, to jeszcze wykonanie ich od strony wizualnej ma nikłe szanse, by nazwane było profesjonalnym. Nie zapominajmy jeszcze o „kodach SMS”, materiałach premium i innych – jeżeli coś podobnego znajdziecie na darmowej stronie z meczami, to znak, że raczej nie jesteście w dobrym miejscu!

Mecze online za darmo u bukmachera
Mecze online za darmo u bukmachera

Po czym rozpoznać dobrą stronę z meczami online?

Mecze w internecie znajdziemy głównie na stronach bukmacherskich. Na łamach naszego portalu prawie codziennie informujemy o tym, co, gdzie i jak można oglądać. Wszystkie materiały o jakich wspominamy są w stu procentach legalne i nie ma mowy, by kiedykolwiek miało się to zmienić!

Jeżeli tylko korzystamy z portalu, który działa zgodnie z przepisami, wszystko inne jest już tylko kwestią naszego indywidualnego podejścia do sprawy. To my musimy zastanowić się nad tym, czego oczekujemy od portalu z meczami – czy ma dla nas znaczenie wygląd, możliwość oglądania meczów na telefonie i tak dalej, i tak dalej.

Oczywiście, musimy pamiętać, że bukmacherzy online to cały czas przede wszystkim strony do obstawiania, a nie do korzystania z transmisji za darmo. Nie da się tego pominąć i nie zauważyć – kiedy korzystamy ze strony bukmacherskiej, na każdym kroku wyświetlają nam się statystyki, notowania poszczególnych zespołów gra inne przydatne narzędzia dla obstawiających.

Jeżeli natraficie na dobrą stronę internetową, nie będziecie już musieli pytać się, jak ona wygląda. Sami doskonale się o tym przekonacie. Nasze opinie nie mają tu nic do rzeczy – to wam ma się dobrze korzystać z konkretnej strony.

STS kod promocyjny VIP
STS kod promocyjny VIP

Darmowe mecze w STS TV. Jak i co można oglądać?

Jeżeli szukamy bukmachera z wieloletnim doświadczeniem w branży, mnóstwem pozytywnych opinii w sieci i – oczywiście – meczami online bez opłat, na pewno prędzej czy później zainteresujemy się stroną www.STS.pl.

Bukmachera STS raczej nikomu szczególnie przedstawiać nie trzeba, bo jest to firma, którą kojarzą chyba wszyscy. Do grania potrzebne jest tutaj darmowe konto, które można założyć dosłownie w kilka chwil i to bez dowodu.

Rejestracja konta dostępna jest na stronie www.STS.pl. Formularz może wypełnić dosłownie każdy i nikomu nie powinno to sprawić najmniejszych kłopotów.

Czy w STS można oglądać mecze za darmo? Oczywiście, że tak! Oto najlepszy na to dowód:

Darmowe konto z bonusem bez depozytu – kod promocyjny „BETONLINE”

Zakładając darmowe konto na stronie www.STS.pl, można otrzymać bonus bez depozytu w wysokości 29 PLN. Jest to premia, która jest otrzymywana za samą rejestrację i wpisanie specjalnego kodu promocyjnego „BETONLINE„.

Nowi klienci w STS mogą nie tylko otrzymać 29 PLN na start bez wpłaty, ale również powiększyć swój depozyt numer jeden. Na ten moment na stronie www.STS.pl dostępna jest również premia 100% do 1200 PLN, a oprócz tego zgarnąć można ubezpieczony zakład w wysokości 20 PLN w legalnych kartach (poker online i nie tylko), czyli STS Betgames.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button