Jak aktywować bonus na start w LVBET i NobleBet

Bonusy na start to niewątpliwie to co kochamy najbardziej. Pozwalają przy stosunkowo niskim wkładzie własnym zyskać dodatkowe środki na typowanie. W ten sposób zyskujemy szansę na bliższe poznanie oferty wybranego bukmachera i zadecydowanie o tym, czy będziemy chcieli zostać z nim na dłużej. Jednak trzeba przy tym pamiętać, że każda promocja będzie od nas wymagała spełnienia określonych warunków. O czym powinieneś pamiętać chcąc skorzystać z bonusów na start u LVBET.PL i NobleBet?

Bonus od LVBET

W pierwszej kolejności przyjrzyjmy się ofercie startowej przygotowanej przez tego operatora. Na co może liczyć każdy nowy gracz? Na dodatkową kwotę w wysokości 3353zł, w skład której wchodzą:

  • 3000 zł bonusu od depozytu,
  • 333 zł na zakład bez ryzyka,
  • 20 zł na zakład bez depozytu.

Nie da się ukryć, że oferta wygląda naprawdę kusząco i daje duże możliwości na to, by bliżej zapoznać się z ofertą bukmachera.

Jak aktywować bonusy?

3000 zł bonusu od depozytu

Aby odebrać bonus powitalny musisz podczas rejestracji pamiętać aby zaznaczyć checkbox „Bonus powitalny 2000 PLN”. Jeśli tego nie zrobisz Twoja szansa na odebranie kasy zniknie bezpowrotnie. Następnie będziesz musiał przygotować swój pierwszy (rzecz jasna u tego operatora) kupon kombi, który będzie zawierał minimum 3 zdarzenia, dla których kurs będzie wynosił co najmniej 1.25 na każdą selekcję, a łącznie minimum 3.

Postępowanie w przypadku kolejnego bonusu od depozytu wygląda podobnie. Tutaj również musisz pamiętać o zaznaczeniu okienka „Bonus 1000 PLN od drugiego depozytu”. Dalej postępujesz tak samo, kolejny raz musisz wytypować kupon kombi na warunkach wskazanych powyżej.

333 zł bonusu na zakład bez ryzyka

Przy trzeciej wpłacie depozytu pamiętaj o tym by zaznaczyć okienko „Zakład bez ryzyka 333 PLN”. Tutaj jednak nie musisz już ograniczać się do kuponów kombi. Możesz wytypować dowolny inny zakład i jeśli uda Ci się wygrać to super, jeśli nie, dostaniesz zwrot 333 zł.

Bonusy od NobleBet

Promocja startowa NobleBet.pl jest zdecydowanie słabsza, jednak i tak w dalszym ciągu atrakcyjna. Tutaj możesz liczyć na 2020 zł bonusu, w rozkładzie:

  • 2000 zł bonus od depozytu,
  • 20 zł bonus za start aplikacji.

Jak aktywować bonus?

2000 zł bonusu od depozytu

NobleBet w swojej propozycji wymusza na nowych graczach dokonanie aż trzech wpłat. Bonusy są doliczane do nich w następującej konfiguracji 100% do 1200 zł od pierwszej wpłaty, 50% do 600zł od drugiej wpłaty 100% do 300 zł od trzeciej wpłaty.

Aby skorzystać z bonusu na start od pierwszej wpłaty również musimy pamiętać o zaznaczeniu odpowiednich okienek, a następnie wytypować zakład kombinacyjny, który spełni narzucone przez operatora kryteria, tj. minimum 2 selekcje, o łącznym kursie minimum 3.00, w tym dla każdej selekcji minimum 1.30.

Przy drugiej wpłacie nie otrzymasz już dodatkowego mnożnika do kursu, a jedynie 50% swojej wpłaty.

Co ważne, trzecia wpłata i bonus w wysokości do 200 zł jest dedykowany sportom wirtualnym i tylko na nie będziesz mógł wykorzystać dodatkowe środki.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button