FC Barcelona – Atletico Madryt. Superpuchar Hiszpanii 2020. Meczyki – gdzie transmisja? – 9 stycznia (czwartek)

W roku 2020 Superpuchar Hiszpanii przygotowano w nowej formule. 9 stycznia czeka nas jeden z półfinałów – FC Barcelona vs Atletico Madryt. Gdzie obejrzeć to spotkanie za darmo w internecie?

FC Barcelona - Atletico Madryt. Superpuchar Hiszpanii 2020. Meczyki - gdzie transmisja? - 9 stycznia (czwartek)
FC Barcelona – Atletico Madryt. Superpuchar Hiszpanii 2020. Meczyki – gdzie transmisja? – 9 stycznia (czwartek)

Barcelona – Atletico stream za darmo

Po raz pierwszy zdecydowano się na to, by Superpuchar Hiszpanii rozegrać na zasadzie turnieju final four. Mamy zatem cztery ekipy, które w Arabii Saudyjskiej zagrają o tytuł najlepszej z najlepszych na lokalnym podwórku.

Nie wiadomo, jak do samego turnieju podejdą kluby. Trenerzy zapewniają gotowość, ale dopiero boisko zweryfikuje na ile ich zapowiedzi okażą się zgodne z rzeczywistością. Mimo wszystko, spotkanie FC Barcelona – Atletico Madryt zapowiada się naprawdę ciekawie.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Superpuchar Hiszpanii 2020 transmisja w internecie

Stream online Barcelona – Atletico dostępny będzie w internecie bez jakichkolwiek opłat. Nie wiadomo, czy w przyszłym roku federacja znów zdecyduje się na turniej o Superpuchar, dlatego może to być jedyna w swoim rodzaju okazja do tego, by obejrzeć takie wydarzenie!

Na samym końcu naszego materiału przygotowaliśmy tabelkę, a w niej odnośnik do transmisji meczu FC Barcelona – Atletico. Spotkanie rozpoczyna się 9 stycznia o godzinie 20.00.

To będzie tydzień pełen emocji, ale nie zapominajmy, że już wkrótce weekend, a podczas niego następne piłkarskie hity! Bądźcie z nami na bieżąco – czytajcie informacje o dostępnych streamach online!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Barcelona - Atletico Superpuchar Hiszpanii 20.00 OGLĄDAJ!
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button