Darmowe mecze w piątek. Premier League, Ligue 1. Co zobaczyć 10 stycznia?

Przed nami hit Ligue 1 oraz ciekawie zapowiadające się starcie Sheffield – West Ham. Jakie darmowe mecze w piątek warto obejrzeć? Co zobaczyć 10 stycznia? Oto plan transmisji!

Darmowe mecze w piątek. Premier League, Ligue 1. Co zobaczyć 10 stycznia?
Darmowe mecze w piątek. Premier League, Ligue 1. Co zobaczyć 10 stycznia?

Rennes – Olimpique Marsylia

Rennes to trzecia drużyna francuskiej ekstraklasy, która w tym sezonie ma ambicje, by powalczyć z Paris Saint Germain. Obecnie do wicelidera traci 5 oczek, ale może się to zmienić już w ten piątek.

Drugą ekipą Ligue 1 jest właśnie Olimpique Marsylia. Jeżeli goście w piątek wygrają, prawie zapewnią sobie tytuł wicemistrza. W razie przegranej – ich plany poważnie się skomplikują, a sytuacja będzie mniej niż komfortowa.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Mimo że piłka we Francji niekoniecznie jest lubiana przez polskich kibiców, mecze takie jak Rennes – Olimpique Marsylia raczej nie zawodzą. Start o 20.45.

Sheffield – West Ham

Sheffield nadal ma czym straszyć, ale ostatnie przegrane z Liverpoolem oraz Manchesterem City nieco popsuły statystyki tej ekipy. Cały czas jest to jednak silny zespół, który ma potencjał do wygrywania.

Postawę West Hamu przewidzieć bardzo trudno. Nowy trener, wygrane osiągane naprzemian z przegranymi – nietrudno tutaj wskazać niewiadome. Młoty muszą, mimo wszystko, regularnie zdobywać punkty, by oddalić się od strefy spadkowej.

Czy rewelacyjny beniaminek pokaże pazur w starciu z londyńskim klubem z bogatą historią? Odpowiedź poznamy w piątek po godzinie 21.

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Rennes - O. Marsylia Ligue 1 20.45 OGLĄDAJ!
Sheffield - West Ham Premier League 21.00 OGLĄDAJ!
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button