Europejskie Puchary. Bezpieczne 150 PLN w STS

Specjalną ofertę promocyjną na mecze półfinałowe Ligi Europy oferuje legalny bukmacher STS. Wystarczy zagrać dowolny kupon AKO, aby liczyć na premię nawet o wartości 150 PLN.

Bonus do 150 PLN na Ligę Europy u bukmachera STS

Bonus do 150 PLN na Ligę Europy u bukmachera STS

Trzeba powiedzieć, że przed nami dosyć ciekawe starcia w Lidze Europy, gdzie to zmierzą się uznane marki w futbolu, a dokładnie mówiąc Manchester United vs Roma oraz Villareal vs Arsenal.

Należy mieć na uwadze, że chcąc wziąć udział w promocji „Europejskie Puchary. Bezpieczne 150 PLN” należy koniecznie do niej się zapisać na stronie www.STS.pl. Jednak na uwadze warto jest mieć fakt, że ta oferta aktyna jest wszystkim typerom do 29 kwietnia do godz. 23:59.

150 PLN na Ligę Europy od bukmachera STS:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie kuponu AKO, na którym to musi znajdować się co najmniej jeden zdarzenie z oferty „Na żywo” na dowolny pojedynek półfinałowy w ramach piłkarskiej Ligi Europy.

fortuna kod promocyjny. Bonus na start 20 PLN freebet
fortuna kod promocyjny. Bonus na start 20 PLN freebet

Jeśli zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej użytkownik może liczyć na zwrot 50% stawki. Maksymalna premia, jaka może trafić na konto typera to nawet 150 PLN.

Aktualny kod promocyjny w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują graczom specjalną ofertą promocyjną na sam start, w której to można liczyć na najnowszy pakiet powitalny, w którym to typerzy mogą liczyć na:

  • pewne 29 PLN za założenie konta bez wpłaty własnej
  • premię równowartości pierwszego depozytu, aż do 1200 PLN

Chcąc liczyć na wyżej wymienione bonusy należy mieć na uwadze, ze koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że pakiet powitalny od razu będzie aktyny.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button