Eliminacje Euro 2020 transmisje na niedzielę. Co obejrzeć 8 września w internecie?

W niedzielę, 8 września, kolejne mecze w ramach eliminacji Euro 2020. Jakie transmisje na niedzielę przygotowały portale udostępniające meczyki w internecie? Sprawdziliśmy!

Eliminacje Euro 2020 transmisje na niedzielę. Co obejrzeć 8 września w internecie?
Eliminacje Euro 2020 transmisje na niedzielę. Co obejrzeć 8 września w internecie?

Euro 2020 eliminacje streamy online

Nikt nie wyobraża sobie sytuacji, w której Hiszpania nie wyszłaby ze swojej grupy eliminacyjnej z miejsca numer jeden. I póki co taki scenariusz się ziszcza. W niedzielę, to jest 8 września, piłkarze z Półwyspu Iberyjskiego zagrają przed własną publicznością z Wyspami Owczymi.

Nie trzeba szczególnie interesować się piłką, by stwierdzić, kto ma większe szanse na to, by zainkasować komplet „oczek” w pojedynku na stadionie Estadio El Molinon. Ciekawostką jest fakt, że głównym sędzią będzie nasz rodak, Krzysztof Jakubik.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Gdzie oglądać mecze Euro 2020 online?

Finlandia – Włochy to pojedynek dwóch najsilniejszych ekip w grupie. Jeżeli zawodnicy z Południa po raz kolejny pokonają Skandynawów, awans będą mieli niemal w kieszeni.

Eksperci zwracają jednak uwagę na trudny teraz, na jakim przyjdzie Włochom zagrać. Finowie do tej pory w eliminacjach stracili tylko dwa gole i jedyne punkty dali sobie zabrać właśnie Włochom. Czyżby czas najwyższy na rewanż?

Na koniec skandynawski pojedynek, w którym Norwegia zagra ze Szwecją. Goście niedzielnej potyczki mają dwa punkty straty do najbliższych rywali. Jeżeli Norwegom uda się wygrać, wskoczą na drugie miejsce w tabeli i będą tuż za Hiszpanią!

Mecz Liga Start Stream online
Finlandia - Włochy El. Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!
Szwecja - Norwegia El. Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!
Hiszpania - W. Owcze El. Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button