Eliminacje Euro 2020. Polska – Austria, gdzie obejrzeć, kiedy mecz? Transmisja online za darmo!

Trwają eliminacje Euro 2020, a mecz Polska – Austria to bez wątpienia w poniedziałek najważniejszy mecz dla kibiców Biało-Czerwonych. Gdzie obejrzeć transmisję ze Stadionu Narodowego?

Eliminacje Euro 2020. Polska - Austria, gdzie obejrzeć, kiedy mecz? Transmisja online za darmo!
Eliminacje Euro 2020. Polska – Austria, gdzie obejrzeć, kiedy mecz? Transmisja online za darmo!

Stream meczu Polska – Austria. Gdzie obejrzeć?

Polska – Austria to dla podopiecznych Jerzego Brzęczka bardzo ważny sprawdzian formy. Po ostatnim słabym występie przeciwko Słowenii Biało-Czerwoni stracili w oczach kibiców, a sam awans na Euro 2020 stanął pod znakiem zapytania.

Najważniejsza informacja, czyli kiedy mecz Polska – Austria, jest łatwa do przekazania. Starcie obu tych reprezentacji odbędzie się w dniu 9 września, a początek zaplanowano na godzinę 20.45.

totolotek kod promocyjny
totolotek kod promocyjny

Transmisja za darmo Polska – Austria dostępna będzie w TVP 1 oraz TVP Sport. Z racji tego, że oba te kanały dostępne są bez najmniejszego problemu na różne sposoby, nikt nie powinien mieć większych problemów z obejrzeniem spotkania na terenie naszego kraju.

Kiedy i o której mecz Polska – Austria?

Tuż po losowaniu grup eliminacyjnych Austrię wymieniało się w gronie faworytów do awansu razem z Polską. To pokazuje jak trudne zadanie czeka w poniedziałek naszą piłkarską kadrę.

Poniżej prezentujemy wam link, w którym znajdzie informacji o tym, gdzie stream Polska – Austria za darmo będzie dostępny. Gwarantujemy wysoką jakość obrazu, która powinna być dostępna nawet przy dużym zainteresowaniu relacją.

Mecz Liga Start Stream online
Polska - Austria El. Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button