Eksperci od Ligi Europy dostają 20.000 PLN od Fortuny!

Bukmacher Fortuna przygotował promocję dla ekspertów od Ligi Europy. Wystarczy postawić kupon za 5 złotych, by mieć szansę na zgarnięcie specjalnego bonusu gotówkowego w wysokości 20.000 PLN!

Eksperci od Ligi Europy dostają 20.000 PLN od Fortuny!
Eksperci od Ligi Europy dostają 20.000 PLN od Fortuny!

Liga Europy z bonusem 20.000 PLN

Oferta obowiązuje tylko w przypadku meczów wybranych przez markę Fortuna. Listę spotkań, które są brane pod uwagę, znaleźć można na oficjalnej stronie bukmachera bądź w jego aplikacji mobilnej.

Każdy kupon promocyjny musi być postawiony do dnia 19 września do godziny 18.55. Ekspert Fortuna jest zatem akcją, która dotyczy tylko kuponów pre-match – nieważne czy postawionych w komputerze, czy telefonie.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Obstawianie tylko dla ekspertów. Konkurs Fortuny

Do oferty nie trzeba się zapisywać. Stawka minimalna to 5 złotych, ale tylko od gracza zależy, jaką kwotę będzie chciał postawić. Im większa stawka, tym pokaźniejsza wygrana.

Bonus w wysokości 20.000 PLN trafi do każdego, kto prawidłowo wytypował mecze na kuponie. Uwaga! Kupon promocyjny musi zawierać każde z 10 spotkań, jakie wybrane zostały przez markę Fortuna.

Nagroda jest prawdziwą gotówką, a to oznacza, iż nie trzeba jej w żaden sposób obracać. Gracz otrzymuje pieniądze od razu po rozliczeniu kuponu i może wykorzystać je na co tylko chce!

W przypadku, gdy zwycięzców będzie kilku, 20.000 PLN zostanie podzielone na równe części. Cztery to, na przykład, po 5000 PLN.

Brak konta w Fortuna? Przypominamy, że dla nowych graczy jest dostępny Fortuna kod promocyjnyBETONLINE” – premia to nawet 1000 PLN na dzień dobry! :)


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button