eFortuna kod promocyjny. Aktualna premia na start 2020! Co wpisać przy rejestracji?

Bukmacher eFortuna online oferuje najnowszy pakiet powitalny wszystkim użytkownikom na start. Każdy nowy gracz już na początek może otrzymać łączny bonus o wartości 2230 PLN.

Fortuna kod promocyjny 2020

Fortuna kod promocyjny 2020

Nie da się ukryć, że najnowszy pakiet powitalny u bukmachera eFortuna jest bardzo okazały, bowiem w jego skład wchodzą: bonus bez wpłaty wpłaty o wartości 20 PLN, premię za pierwszy depozyt do 2000 PLN, a także pierwszy zakład bez ryzyka do 210 PLN.

Warunek konieczny, jaki trzeba spełnić jest to dokonanie rejestracji konta na stronie www.eFortuna.pl. Proces rejestracji jest bardzo prosty i co najważniejsze nie zajmie zbyt wiele czasu.

Bonus bez depozytu u bukmachera eFortuna

Jednak należy mieć na uwadze, że chcąc skorzystać z pakietu powitalnego obowiązkowo trzeba wpisanie hasła promocyjnego –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Wówczas zostanie wspomniany pakiet zostanie aktywowany.

Użytkownik, który przyjdzie poprawnie proces weryfikacji danych otrzyma od razu darmowe 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.

Bonus bez depozytu od STS

Premia za wpłatę do 2000 PLN

Użytkownik, który dokona swojego pierwszego depozytu będzie mógł liczyć na dodatkowe extra środki. A dokładnie mówiąc premie równowartości depozytu:

Przykład: Gracz dokonał wpłaty na swoje konto w wysokości 1700 PLN. W gratisie otrzyma taka samą kwotę. Łącznie gracz będzie miał do wykorzystania 3400 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Warto jest mieć na uwadze, że najwyższy bonus, jaki zostanie przyznany graczom to, aż 2000 PLN.

Zwrot 100% stawki za przegrany kupon w eFortunie

Ci gracze, którzy dokonali swojego pierwszego depozytu będą mogli liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Gracz ma prawo zagrać dowolny zakład: SOLO, AKO lub MAXIKOMBI z dowolnej oferty bukmachera eFortuna online.

Okazał się on wygrany? Super. Cała kwota trafi na konto gracza. W przypadku przegranej użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, która może wynieść nawet do 210 PLN.

Legalne obstawienie meczy bez podatku u bukmachera eFortuna

Warto jest mieć na uwadze, że bukmacher Fortuna online wszystkim graczom oferuje specjalną ofertę promocyjną „Happy Hours”, w której gracze mogą grać bez podatku.

Kwalifikują się wszystkie zakłady AKO i MAXIKOMBI, na których musi znajdować się minimum trzy zdarzenia. Dodać warto jest to, że wszyscy użytkownicy mogą zagrać dowolna ilość kuponów w tej ofercie.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button