Darmowe freebety od bukmachera eWinner za obstawienie meczy

Specjalną ofertę dla aktywnych graczy oferuje bukmacher eWinner PL. Wystarczy co weekend typować piłkę nożna, aby liczyć na darmowe freebet i to bez znaczenia, jak zostały rozliczone zakłady.

Co tydzień 50 PLN od bukmachera eWinner za typowanie meczy

Co tydzień 50 PLN od bukmachera eWinner za typowanie meczy

Śmiało można powiedzieć, że na pewno jest co typować u bukmachera eWinner. Oferta tego operatora jest dosyć bogata. A do tego są rozgrywane starcia w czołowych ligach europejskich, jak m.in. Premier League, LaLiga, Bundesliga, Serie A, czy też PKO Ekstraklasa.

Na przeciw swoim graczom wychodzi legalny bukmacher www.eWinner.pl i w swojej ofercie posiada akcję”50 PLN co weekend”, która jest aktywna wyłącznie w każdą sobotę i niedzielę do odwołania.

Pewne bonusy za aktywność od eWinner:

Bukmacher eWinner wymaga od graczy w wspomnianej promocji zagranie kuponu AKO, który to musi spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie typy z piłki nożnej, które mogą być z dowolnych rozgrywek
  • typy mogą pochodzić z oferty przedmeczowe oraz „na żywo”
  • stawka kuponu wynosić musi równo 49 PLN
  • kurs łączny nie mniejszy niż 2.50
Bonus bez depozytu od STS

W każdy dzień trwania w promocji „50 PLN co weekend” gracz za zagrany kupon może otrzymać freebet o wartości 25 PLN. I to bez znaczenia, jak jego zakłady z został rozliczony. Łącznie na konto użytkownika może trafić nawet 50 PLN.

Kod promocyjny w eWinner 2021:

Legalny bukmacher eWinner PL oferuje wszystkim użytkownikom specjalną ofertę promocyjną, w której to można zaliczyć na następujące bonusy:

  • bezpieczny kupon do 110 PLN
  • premię o wartości drugiego depozytu do 500 PLN

Istotne jednak jest to, aby wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button