Darmowe bonusy bez depozytu do Polskich bukmacherów

Oferty legalnych zakładów bukmacherskich w Polsce stale konkurują w celu pozyskania graczy stacjonarnych i internetowych. Wśród najpopularniejszych promocji bukmacherskich znajdują się m.in. atrakcyjne bonusy bez depozytu, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem graczy.

darmowe bonusy bez wpłaty własnej
Bonusy bez depozytu do Polskich bukmacherów online

Co to jest bonus bez depozytu?

Warunki skorzystania z bonusu bez depozytu (tzw. freebety) u Polskich bukmacherów online zawarte są w regulaminie promocji, który jest dostępny na stronie internetowej lub w punkcie stacjonarnym legalnego bukmachera. Promocja dotyczy możliwości zawarcia darmowego kuponu, dzięki czemu gracz nie ryzykuje własnych środków pieniężnych.

Głównym celem bonusu bez depozytu jest możliwość przetestowania oferty bukmachera oraz zachęcenie nowych graczy do wpłaty środków pieniężnych i zawierania zakładów wzajemnych dostępnych w ofercie bukmachera. Sposoby uzyskania oraz kwoty bonusy bez depozytu, różnią się od siebie w zależności od wybranego bukmachera, jednak ich cel jest taki sam, tzn. pozyskanie nowych graczy.

Jak uzyskać bonus bez depozytu?

Uzyskanie freebetu w ramach bonusu bez depozytu wymaga wykonania przez gracza określonych czynności regulaminowych. Do  najczęściej występujących metod uzyskania bonusu bez wpłaty należą m.in.:

 • pełna rejestracja gracza,
 • szybka rejestracja konta gracza bez konieczności podawania danych osobowych osoby rejestrującej się,
 • pełna rejestracja konta gracza w sklepie online bukmachera,
 • pełna rejestracja oraz przesłanie wiadomości email „bonus bez depozytu” na adres bukmachera.
sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus bez depozytu wymaga pełnej lub wstępnej rejestracji gracza, która charakteryzuje się sprawnym przebiegiem. Wpływa to na komfortowe i sprawne zrealizowanie wymogów regulaminowych promocji, co pozytywnie wpływa na opinie graczy.

Warunki skorzystania z bonusu bez depozytu

W celu właściwego wykorzystania bonusu bez depozytu należy zapoznać się z wymogami regulaminowymi promocji, których spełnienie jest niezbędne do nabycia prawa do wypłaty wygranej uzyskanej z obrotu bonusem. Warunki promocji precyzyjnie określają zasady w zakresie m.in.:

 • wyboru dyscyplin sportowych – bukmacherzy udostępniają freebety na wybrane dyscypliny sportowe (najczęściej na piłkę nożną) lub pozostawiają decyzję wyboru dyscypliny graczom.
 • obrotu kwotą bonusową – gracz musi dokonać zazwyczaj trzy lub czterokrotnego obrotu kwotą bonusową.
 • minimalnego kurs przy zakładzie pojedynczym – to minimalny próg kursowy, który zwykle oscyluje w granicy 1.90 przy jednym wydarzeniu sportowym.
 • minimalnego kurs na jedno wydarzenie przy zakładzie wielokrotnym – w przypadku kuponu akumulowanego wymagany kurs na pojedyncze wydarzenie nie może być niższe niż określone w regulaminie promocji. Wybrane zakłady bukmacherskie oferują minimalne kursy wynoszące od 1.02.
 • minimalnego całkowitego kurs przy zakładzie wielokrotnym – to iloczyn kursów zawartych w kuponie wydarzeń sportowych.
 • ilości wydarzeń na jednym kuponie – bukmacherzy umożliwiają zawieranie kuponów z jednym lub nieograniczoną ilością wydarzeń sportowych.
 • rodzaju zakładu – regulamin umożliwia graczowi zawarcie określonych kuponów, m.in. pojedynczych, akumulacyjnych lub specjalnych. Ponadto gracz musi dostosować się do zasady zawierania kuponów, tzn. przedmeczowe lub LIVE.
 • maksymalnego termin obrotu kwotą bonusową – to czas, w którym gracz zobligowany jest do spełnienia warunków promocji dotyczącej bonusu bez depozytu.

Na wybór oferty bukmacherskiej dotyczącej bonusu bez depozytu wpływa atrakcyjność promocji. Dodatkowym atutem oferty promocyjnej są proste wymogi regulaminowe bonusu. Według opinii ekspertów branży bukmacherskiej im mniej wymagające są warunki regulaminowe promocji, tym większym zainteresowaniem graczy cieszą się oferty dotyczące bonusu bez depozytu.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button