Bonus powitalny do 1640 PLN na start w STS online

Śmiało trzeba powiedzieć, że najnowszy pakiet powitalny legalnego bukmachera STS jest niezwykle ciekawy. Bowiem już na sam start każdy użytkownik będzie mógł liczyć na łączny bonus o wartości 1640 PLN.

Aktualny kod promocyjny w STS

Aktualny kod promocyjny w STS

Pierwsza, a zaraz podstawa czynność, jaką należy wykonać jest to założenie konta. Dokonać tego można jedynie na stronie bukmachera www.STS.pl. Cały proces jest bardzo prosty i nie zajmie nikomu żadnych problemów.

Jednak niezwykle istotne jest to, aby wpisać kod promocyjny —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Istotne jest to, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.

Bonusy za wpłatę. Extra kasa dla typerów

Po spełnieniu powyższych warunków gracz musi dokonać już pierwszej wpłaty, za którą gracz otrzyma premię 100% do 300 PLN:

Przykład: Użytkownik dokonał depozytu o wartości 230 PLN. W formie prezentu typer otrzyma taką samą kwotę. Razem typer będzie posiadał 460 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Superbet: Bonus na start. Darmowe 34 PLN z kodem „BETONLINE”

Warto jest dodać, ze gracz za drugi i trzeci depozyt otrzyma kolejne darmowe środki. Odpowiednio do 500 PLN i 700 PLN.

W ramach pakietu powitalnego bukmacher STS online oferuje jeszcze trzy bezpieczne kupony, gdzie to w przypadku przeginają gracz może liczyć na zwrot całej stawki:

  • do 100 PLN na zakłady bukmacherskie
  • do 20 PLN na gry karciane Betgames
  • do 20 PLN na sporty wirtualne

To wszystko sprawia, że każdy z graczy na sam start może liczyć na extra 1640 PLN od bukmachera STS online. Wystarczy w STS rejestracja konta, która trwa ledwie minutkę i już mamy dostęp do wielu ciekawych promocji na start.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button