Bonus powitalny do 1500 PLN na start u legalnego bukmachera Etoto

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher eToto online. Typerzy za obstawienie meczy mogą liczyć na ekstra kasę, a jest na pewno co walczyć, ponieważ maksymalna premia może wynieść nawet 1500 PLN.

Kod promocyjny w Etoto 2021

Kod promocyjny w Etoto 2021

Śmiało można powiedzieć, że każdy z graczy, którzy obstawiają mecze u bukmachera Etoto regularnie mogą liczyć na ekstra środki. Bowiem wspomniany operator nagradza cały czas swoich aktywnych typerów.

Bonus do 1500 PLN na start w Etoto:

Chcąc liczyć na bonus powitalny u bukmachera Etoto w pierwszej kolejności trzeba założyć konto. Cały ten proces jest niezwykle prosty i nie sprawi nikomu żadnej problemów. Bowiem wystarczy wejść na stronie www.Etoto.pl i dokonać rejestracji.

Zaznaczyć jest warto, iż nie trzeba nigdzie wpisywać żądnego kodu promocyjnego, ani zgłaszać się po darmowe środki.

Superbet: Bonus na start. Darmowe 34 PLN bez depozytu

Następnie pozostaje graczom dokonanie pierwszej wpłaty, a w zamian każdy z typerów może liczyć na darmowe środki, które oferuje Polski bukmacher Etoto:

Przykład: Użytkownik dokonał wpłaty na swoje konto w wysokości 1200 PLN. Taką samą kwotę, ale w formie środków bonusowych trafią na konto gracza. Łącznie typer będzie będzie posiadał 2400 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Warto jest nadmienić, iż jedynie pierwsza wpłata jest objęta promocją. Najwyższa wartość, na jaką może liczyć każdy typer to nawet 1500 PLN.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button