Włochy U21 vs Polska. Euro 2019 oraz Copa America mecze24 – 19 czerwca (środa)

Darmowe mecze na dzień 19 czerwca, czyli najbliższą środę. Co warto obejrzeć w zbliżających się godzinach? Mamy dla was pełną rozpiskę ciekawych wydarzeń piłkarskich!

Włochy U21 vs Polska. Euro 2019 oraz Copa America mecze24 - 19 czerwca (środa)
Włochy U21 vs Polska. Euro 2019 oraz Copa America mecze24 – 19 czerwca (środa)

Włochy U21 – Polska U21. Stream za darmo

Przede wszystkim 19 czerwca warto zainteresować się spotkaniem Włochy U21 vs Polska U21. Reprezentację prowadzoną przez Czesława Michniewicza czeka bardzo trudne starcie z gospodarzami turnieju. W przypadku zwycięstwa zapewnią sobie awans do kolejnej fazy rozgrywek, ale będzie o to naprawdę ciężko.

Drugi mecz grupowy, w którym występują Biało-Czerwoni, to pojedynek Hiszpanów z Belgami. Z tymi ostatnimi ostatnio wygraliśmy, dlatego muszą wzbić się na wyżyny swoich możliwości, jeśli myślą o wyjściu z grupy.

W podobnej sytuacji zresztą są także zawodnicy z Półwyspu Iberyjskiego. Jeżeli nie zainkasują co najmniej jednego punktu, mogą zapomnieć o fazie pucharowej!

fortuna kod promocyjny. Bonus na start 20 PLN freebet
fortuna kod promocyjny. Bonus na start 20 PLN freebet

Kolejny krok Brazylii w drodze do sukcesu?

Na koniec Copa America 2019. Mecze z tego turnieju odbywają się w niewygodnych godzinach dla mieszkańców Europy, ale liczymy na to, że ktoś z was zdecyduje się wstać w nocy i obejrzeć jeden z latynoskich pojedynków.

19 czerwca ciekawie zapowiada się przede wszystkim pojedynek Brazylia – Wenezuela. Podbudowani gospodarze nie myślą o niczym innym poza odniesieniem sukcesu przed własną publicznością. Ostatnio pokazali, że stać ich na triumf, ale teraz kolejna okazja do tego, by mogli to udowodnić.

Mecz Liga Start Stream online
Brazylia - Wenezuela Copa America 2.30 OGLĄDAJ!
Hiszpania - Belgia ME do lat 21 18.30 OGLĄDAJ!
Włochy - Polska ME do lat 21 21.00 OGLĄDAJ!

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button