Widzew – Legia. Hit środy w Pucharze Polski oraz super mecze w EFL Cup – plan transmisji na 30 października!

Na polskim podwórku wszyscy 30 października będą żyli meczem Widzewa z Legią w Pucharze Polski, ale to jeszcze nie wszystko, co czeka nas tego dnia. Już teraz sprawdźcie plan transmisji!

Widzew - Legia. Hit środy w Pucharze Polski oraz super mecze w EFL Cup - plan transmisji na 30 października!
Widzew – Legia. Hit środy w Pucharze Polski oraz super mecze w EFL Cup – plan transmisji na 30 października!

Puchar Ligi w Anglii. Dwa klasyki online – gdzie transmisje?

EFL Cup, czyli Puchar Ligi Angielskiej, nie jest tak spychany na drugi plan jak w wielu innych krajach. Tutaj każdy walczy o prestiż i nie odpuszcza żadnego meczu. Tym bardziej w środę możemy spodziewać się znakomitych widowisk na murawach.

Liverpool – Arsenal to bez wątpienia jeden z hitów środy. Lider Premier League spróbuje wygrać z Kanonierami, którzy w lidze zajmują na ten moment piąte miejsce i mimo ostatniego remisu z Crystal Palace już pokazali nieraz, że mogą walczyć z każdym na Wyspach.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Sporo emocji powinno być też w klasyku Chelsea – Manchester United. Nie ma znaczenia to, że Czerwone Diabły na ten moment w lidze nie liczą się w walce o podium – tutaj nikt nie będzie odpuszczał nawet centymetra trawy.

Czy The Blues będą w stanie pokonać zespół, który w Anglii na ten moment jako jedyny zatrzymał rozpędzony Liverpool? Przekonamy się – mecz startuje o 21.05.

Widzew – Legia. Coś więcej, niż kolejny mecz w Pucharze Polski

Dla starszych kibiców mecz Widzewa z Legią będzie czymś więcej, niż tylko walką o kolejną rundę Pucharu Polski. Łódzki klub na ten moment walczy o pierwszą ligę, ale jego aspiracje sięgają znacznie dalej.

Legia pokonała ostatnio Wisłę Kraków aż 7:0. Trudno powiedzieć, by była bez formy, a już na pewno takie zwycięstwo porządnie ją uskrzydliło. Jesteśmy, mimo wszystko, przekonani, że mobilizacji nie zabraknie też z drugiej strony, a więc zapowiada się naprawdę znakomite widowisko!

Mecz Liga Start Stream online
Liverpool - Arsenal EFL Cup 20.30 OGLĄDAJ!
Widzew - Legia Puchar Polski 20.45 OGLĄDAJ!
Chelsea - Man Utd. EFL Cup 21.05 OGLĄDAJ!

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button