Turniej Masters w snookera na żywo – 12 stycznia

Przed nami kolejny dzień turnieju Masters w snookerze. Pierwszy mecz zaplanowano na godzinę 14:00, w którym to Robersrton powalczy z Yanem. Niewątpliwie ten mecz ma jednego tylko faworyta jest im Kangur.

Streamy z Turnieju Masters w snookera online

Streamy z Turnieju Masters w snookera online

Zdecydowanie bardziej ciekawszy pojedynek czeka nas już o godzinie 20:00. Bowiem staną na przeciw siebie Selby z Maguire. Owszem większe szanse bukmacherzy dają Anglikowi, ale nie da się ukryć, że będzie to niezywkle ciekawy mecz.

Robertson – Yan

Patrząc na aspekty czysto sportowe to na pewno Robertson przewyższa swojego rywala i to bardzo wyraźnie. Australijczyk jest zdecydowanie bardziej doświadczonym zawodnikiem. Posiada większe możliwości i potencjał.

Neil trzeba powiedzieć, że posiada ogromne możliwości, jest wstanie wyczekać swojego rywala. I spokojnie kontrolować przebieg meczu. Yan będzie chciał sprawić niespodziankę, ale na pewno będzie dla niego bardzo ciężko nawiązać walkę tutaj z przeciwnikiem.

Bonus bez depozytu od STS

Selby – Maguire

Selby na pewno osiągnąć w ostatnich tygodniach dużo lepsze wyniki, jak chociażby wygrana w Scottish Open. Do tego zanotował czwartą rundę w WGP. Z pewnością Mark liczy na dobry występ w tym turnieju i trzeba powiedzieć, że stać jego na takie osiągniecie.

Maguire natomiast nie znajduje się w swojej najlepszej dyspozycji. Na pewno stać jego na zdecydowanie lepsze wyniki niż notował te w ostatnim czasie. W dodatku, jak przegrywał to z niezbyt solidnymi zawodnikami, jak Junxu, czy Surety. Warto jest też dodać, że Szkot podczas Scottish Open odpadł już w pierwszej rundzie!

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Robertson – YanSnooker14:00Oglądaj online
Selby – MaguireSnooker20:00Oglądaj online
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button